Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja sam -11 pct

bravo decki, nije da vam nisam prije nove godine kad je spx bio 2070 napisao sta nas ceka u ovoj godini , imat cete kratak relief rally vani, tako valjda i na crobexu, iskoristite to.


bravo decki, nije da vam nisam prije nove godine kad je spx bio 2070 napisao sta nas ceka u ovoj godini , imat cete kratak relief rally vani, tako valjda i na crobexu, iskoristite to.

Bravo, curo! Majstor si! Genije! Jesu te već uzeli na Wall Street ili očekuješ ovih dana poziv?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]



bravo decki, nije da vam nisam prije nove godine kad je spx bio 2070 napisao sta nas ceka u ovoj godini , imat cete kratak relief rally vani, tako valjda i na crobexu, iskoristite to.

Bravo, curo! Majstor si! Genije! Jesu te već uzeli na Wall Street ili očekuješ ovih dana poziv?
[/quote]

nije ti dobra stvar biti zajedljiv, tvoj izbor, sjetit ces se dobronamjernog upozorenja za par mjeseci majstore.




bravo decki, nije da vam nisam prije nove godine kad je spx bio 2070 napisao sta nas ceka u ovoj godini , imat cete kratak relief rally vani, tako valjda i na crobexu, iskoristite to.

Bravo, curo! Majstor si! Genije! Jesu te već uzeli na Wall Street ili očekuješ ovih dana poziv?
[/quote]

nije ti dobra stvar biti zajedljiv, tvoj izbor, sjetit ces se dobronamjernog upozorenja za par mjeseci majstore.
[/quote]
Može, majstore! Al ne za par miseci, to je prekratko za mene. Recimo za 5-6-10-20 godina. Pošalji razglednicu sa Manhattana!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

1. ddjh +40%(20% portfelja)
2. vart +12%(60% porfelja)
3. rizo 0%(10% portfelja)
4. adpl -5%(+10% portfelja)
Od broja dva ovu godinu ocekujem najveci prirast.U svakodnevnom sam kontaktu sa nadlezima.Varteks stoji cvrsto na nogama.Samo je pitanje vremena kad ce poslovati u plusu.Nakon cijele prosle 2015g. kada je iz izvjestaja u izvjestaj drasticno smanjivala minus.Cijena je trenutno presmijesna.Nije nagovor na kupnju ili prodaju.☺

Što ti znači “vart +12%”?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Da je varteks počeo skupljati od 13,70kn na novu godinu i da je sad 15,40 i da je to 12% rast


bravo decki, nije da vam nisam prije nove godine kad je spx bio 2070 napisao sta nas ceka u ovoj godini , imat cete kratak relief rally vani, tako valjda i na crobexu, iskoristite to.

Majstore šta se brineš za Crobex ? Imat ćeš ti brige kad vam bullsi pregaze medvjede vani .

@KressoM
Sa cijenom na danasnji dan sam sa Varteksom u plusu oko 12%.

@alias
Moj prvi ulazak u Varteks je bio 24.01.2013g.
Tada sam kupio oko 50% od cjelokupnog mog portfelja u Varteksu.

@diokidina

znaci da ti je ukupni prinos u 3 godine 14,7%. Ajde nije ni loše. Bar si pošten. Drugi imaju godišnje 80% najmanje. Ali oni govore o 2016. Ne od kad si kupio. Znaci Varteks je bio 30.12 17,49kn i sad je 15,04 što znaci da si s njim u 2016.g 14% u minusu. Itd. Moram piznati da je za mene taj portfelj visoko rizičan. Razumio bi da imas rizo, ddjh i vart u više diversificiranom portfelju i u manjem omjeru ali ovo je dosta opasno. No, svatko bira sam kako će uložiti svoj novac.

ja sam kod nas na nuli jer nista nemam. tj mislim da sam nesto zaradio na Maistri ali sitno. I vani sam kupio onu dionicu prekjucer i tad je napravila +5% i jucer 4,5%. Ali nisam ušao s puno jer je tržište padalo kao ludo pa mi sad žao 🙂 mislio sam da će još padati ali sam se prevario. čekam sljedeci petak i obavu američkog BDP-a i onda ću znati dal ću ući s više ili ću još čekati

New Report

Close