Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro je, imamo dobrog ministara, TK općenito samo može naprijed nakon ovoga

Očekivao sam 0,1% rasta kad Tim sastavi vladu,kad ono 0,07

Naravno da će ukinuti porez jer se neće baš nabrati novca od njega.



Belupo da nije tog poreza sad bi crobi bio na 1400,da vidiš koja panika i bežanija a sad se suzdržavamo

suzdržavamo se jer se nadamo da će nova vlada brzo ukinuti taj nesretni porez, no ako do toga ne dođe vidjet ćeš kako će se ulagači i dalje "suzdržavati"….
osim toga, nije baš ni da se ljudi suzdržavaju svojom voljom, nego i da hoćeš prodati- zapravo nemaš kome jer je kupnja na većini dionica toliko slaba da se ne možeš niti iskrcati ako želiš
[/quote]

Ne razumijem, zbog čega se suzdržavate?

Pa na gubitak se ne plaća porez.

Što duže čekate, gubitak će Vam biti veći.

Pa Vam na kraju porez i neće biti važan….

Živimo u zanimljivim vremenima…

možda nisam dobro pratio, dajte mi jedan primjer na kojoj to dionici da ste trgovali bi bili obvezni platiti porez, osim Đure naravno i izbacite ovakve i slične računice (200×1,5=300×12% = 36 kn)

Portfelj u RH trenutno na -16%.


Portfelj u RH trenutno na -16%.

-22%. padne li još 5% nulirat ce mi prinos iz 2015 godine.



Portfelj u RH trenutno na -16%.

-22%. padne li još 5% nulirat ce mi prinos iz 2015 godine.
[/quote]
Onda sam ja super! Ja sam na -6%!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ja na -8% 🙁

moj je minus trenutno 2 %, prodao Valamar na vrijeme, cekam razvijanje….

I kod mene veselje -7%

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close