Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo znam da svi brokeraji nastupaju zajedno da se ukine taj porez a tek sad kad se imenuje vlada to se može realizirati.

Pogotovo ukoliko će ministar financija _ po svemu sudeći biti Marić do jučerašnji strateg i upravljač tržišta kapitala u agrokoru…. dakle čovjek koji zna i razumije što znači ovaj namet….

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Izgleda da ništa od Marića…


Jedva čekam i nadam se , da ovaj porez stave van snage , ili ga bar zamrznu na jedno pet godina ( bolje ovo nego II drug mir. stup .) ) , pa da više ne gubimo vrijeme i živce na ovakve rasprave !

ako se porez ne ukine, ZSE je gotova! ja npr. nisam od 01.01. otvorio niti jedan jedini kupovni nalog na ZSE, a i dosta mojih poznanika koji trguju također apstinira. puno nas – što smo mislili kupiti, to smo kupili do 31.12. i sad pratimo sa strane što će biti…. ako porez ostane, lako moguće da neću obaviti nikakvu kupnju ove godine, a do sada sam svake godine radio više stotina transkacija, nekad kod trejdanja i desetak i više na dan. još malo ću pričekati da vidim hoće li se porez ukinuti ili ne, a ako ostane, vadim keš s brokerskih računa i prebacit ću ga u nešto drugo, makar ga i oročio 😛

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Slijedi zatvaranje brokeraja

@belupo

Burza će živnuti i s porezom samo neka se počne zeleniti..

Vidjeli smo nekoliko blok transakcija na HT-u, ADRS-u, ZABI….jel to nekakav znak!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ING
Ti neznas ni da je adrs prodao TDR. I sada pises tu nesto. Pa sta te nije stid?

Pa to je od milja…..nemoj se srditi……pogledaj kako je krasan dan… 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Izgleda da ništa od Marića…

Veto povučen !

Belupo da nije tog poreza sad bi crobi bio na 1400,da vidiš koja panika i bežanija a sad se suzdržavamo


Belupo da nije tog poreza sad bi crobi bio na 1400,da vidiš koja panika i bežanija a sad se suzdržavamo

Bolje bi bilo da je 1400, bar bi se dalo što zaradit !


Belupo da nije tog poreza sad bi crobi bio na 1400,da vidiš koja panika i bežanija a sad se suzdržavamo

suzdržavamo se jer se nadamo da će nova vlada brzo ukinuti taj nesretni porez, no ako do toga ne dođe vidjet ćeš kako će se ulagači i dalje “suzdržavati”….
osim toga, nije baš ni da se ljudi suzdržavaju svojom voljom, nego i da hoćeš prodati- zapravo nemaš kome jer je kupnja na većini dionica toliko slaba da se ne možeš niti iskrcati ako želiš

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close