Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

RJEŠENJE JAVNOG DUGA: Evo kakav plan ima Orešković za 2. mirovinski stup

Ukoliko je ovo točno, a nadam se da će se uspjeti provesti, tj. da ćuprijaši i adezenjare to neće zaj… ovo bi mogla biti najbolja priča dosad.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

mislim da će na našem tržištu, neke dionice rasti, a neke padati, samo treba ocijeniti koje će biti koje

već 10 minuta niti jedna transakcija…ne ukine li se pod hitno ovaj porez, ZSE mogu komotno ugasiti

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

jos nize …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Crobex +1,10%. Lijepo za vidjeti.

Smiješno za vidjeti…

RJEŠENJE JAVNOG DUGA: Evo kakav plan ima Orešković za 2. mirovinski stup

Ukoliko je ovo točno, a nadam se da će se uspjeti provesti, tj. da ćuprijaši i adezenjare to neće zaj… ovo bi mogla biti najbolja priča dosad.

Načelno, apsolutno se slažem !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Da li ovi koji zazivaju globalni slom imaju još dionica za prodati ili su gotovi?
Pozdrav kolegi INGU, nadam se da si nismo konkurencija ovih dana na bidovima dionica.
Zaista se puno toga povoljno moglo / može kupiti.

lp

Katastrofičari su se iskrcali. Sada slijedi razdoblje rasta, a pogotov će lijepa priča biti ako zaživi ideja o IPO-ima velikih kompanija u još uvijek državnim rukama, tipa HEP, itd..

Pogledajte danas EU i Kina, i vjesti oko nafte i spike u cijeni. I onda kreće USA. Bear market je. Previše hedge se igraju trenutno. Navodno da sa 400 mil barela na short ce spustiti naftu na 10$, a onda uzet XYX% u povratku. Same old game.

I nisam pametan, niti imam love za takav rizik. Ulazem mic po mic. Ovo je moje mišljenje


Pogledajte danas EU i Kina, i vjesti oko nafte i spike u cijeni. I onda kreće USA. Bear market je. Previše hedge se igraju trenutno. Navodno da sa 400 mil barela na short ce spustiti naftu na 10$, a onda uzet XYX% u povratku. Same old game.

I nisam pametan, niti imam love za takav rizik. Ulazem mic po mic. Ovo je moje mišljenje

Sada je Iran na tržištu, ukalkuliran je u cijenu. Ne vjerujem da će nafta uopće više padati, a ako oće to će biti minoran pad..

Ovdje vidim imamo s jedne strane te “katastrofičare”, a s druge optimiste. Mogu li mi ti optimisti objasniti koji ih pokazatelji uvjeravaju u takvo mišljenje.

Vlada..predsjednica..bankari….gradjevinari..energetika…kupujte kartu za Teheran i ne vracajte se bez potpisanih ugovora…
Za rasprodaju drzavne imovine niste dobili dozvolu.

RAĐA SE NOVA SVJETSKA EKONOMSKA SILA Kamioni za Rusiju već su krenuli, tankeri plove i ruše cijenu nafte, glavno je pitanje – tko će prije do poslova?

http://www.jutarnji.hr/sto-znaci-skidanje-sankcija-iranu-teheran-se-vraca-50-milijardi-dolara-iz-sad-a–a-ocekuje-i-najmanje-toliko-u-ulaganjima-/1501664/

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close