Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


plavi: ” Nema prodaje na INGR, prije blokade, samo 2 komada. Kladim se da će odmah biti pokupljeno sve što se stavi na ask ispred blokade odnosno oko 37 500[smiley2] ” Dobio sam okladu, kolega apoksi….Kucil..nightri….Fedo….ovaj…..hm…. mi duguje 50 kuna puta broj njegovih nickova na ovom forumu. Koliko bi to moglo biti? [smiley2]

evo nema njih/njega pa ću vam ja udovoljiti kolega….ma to niš ne vrijedi…čista navlakuša [smiley1][smiley1]


plavi: ” plavi: ” Nema prodaje na INGR, prije blokade, samo 2 komada. Kladim se da će odmah biti pokupljeno sve što se stavi na ask ispred blokade odnosno oko 37 500[smiley2] ” Dobio sam okladu, kolega apoksi….Kucil..nightri….Fedo….ovaj…..hm…. mi duguje 50 kuna puta broj njegovih nickova na ovom forumu. Koliko bi to moglo biti? [smiley2] ” evo nema njih/njega pa ću vam ja udovoljiti kolega….ma to niš ne vrijedi…čista navlakuša [smiley1][smiley1]

Što ne vrijedi, dupliranje nickova, ili Ingra?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Molim moderatora da opomene uvaženog kolegu zbog bezočnog laganja, da ne bih ja morao primjenjivati preventivne mjere. Moglo bi mu se ne dopasti.[smiley2] Čisto da ne ode u blokadu.[smiley1]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Uh, nemam riječi…[smiley13]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Znakovito je što danas (zasad) gotovo da i nije bilo kupovine obveznica, za razliku od prethodnih dana i tjedana.

No respect

Svi punoljetni građani Srbije dobit će besplatne dionice

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=20871

pa evo kad se dijeli bre u srbiji pa nek se onda dijeli i kod nas, bre

pa da vidimo kak će burza curit ko Đuro đaković

Netko je kupio ZVZD 200 komada po 15 600 , to je preko 3 milje kuna, neki fond očigledno, baš me zanima koji?
A prodala je izvjesno HYPO AG, koja je očito potpuno izašla iz Zvijezde.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Sonniboy: ” deimos: ” Ode ingra u blokadu, ali ne sa par dionica: Transakcije 38000,00 169 12:44:03 38000,00 8 12:44:03 37899,00 1 12:44:03 37600,00 1 12:44:03 37300,00 1 11:50:06 37000,00 10 11:13:36 36606,00 1 11:10:30 … ” netko uzme 177 komada ingre na 38000, a fond menađeri pričaju o precijenjenosti naših dionica…[smiley2][smiley2] ” DA B L O K A D A Netko blokirao INGRU sa ulazom od 6,7 miliona kuna. Kolega Kuc…night…Bubas. …Tim.. ovaj …hm. apoksi.??[smiley1]

Ingra 38 800 uz promet 9,6 milijona![smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

jučer nisi mogo uvatit ingru po 35 više, od sutra mislim da više nema po 38, se slažemo kolega? [smiley2]

Sve je moguće, samo ovaj što je ušao sa 6,5 milja po 38 000 će sigurno kupovati ako cijena bude ispod toga, a mislim da više neće.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi, koja dokap će imati većeg utjecaja na cijenu – INGRA ili ADPL?

Hell is Empty and all the Devils are Here

zapostavili smo malo i varaždinsku tekstilnu ljepoticu… eto uzeto sve do 240, prva prodaja na 241 i to sitnih 218 komada… očito ide vlada sada sa projektom strategije razvoja tekstilne industrije…

Scio me nihil scire

New Report

Close