Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koga uopće briga za CROBEX?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Pa da stoji +1% sigurno bi izgledalo optimističnije, ovako ulijeva nepovjerenje… kao da namjerno krešu u korijenu bilo kakvu naznaku optimizma.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ipak, bid jača na mnogim tickerima. Čeka se Sabor.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

kad samo pogledam ne tako davne (tjedan, dva…) postove raznih ‘proroka’ – ne ide to nigdje (Crobex), sav sam u cashu, kupujem samo vani i sl.
evo ugl. se sve zeleni, a očito da je to tek početak
sretno svima!

Slušam ovu Kosoricu na N1 tv, bože mili ta žena je izgubila kompas. Pa ona nije baš neš inteligentna.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Slušam ovu Kosoricu na N1 tv, bože mili ta žena je izgubila kompas. Pa ona nije baš neš inteligentna.

Dakle, konstituirali su sabor, i prva odluka koju će donijeti je odluka o promjeni imena sabora – Bože pomozi!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

To i izjava Karamarka da bi on smanjio plaće u Saboru su presmiješne. Sve ostalo je ok. Ali ne mogu oni bez jeftinog populizma.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Čim index ima svaki dan dva-tri negativna članka o Oreškoviću znaš koja je ura, a u pon očekujem crobex pozitivan sa jačim prometom kao potvrda novog pravca u RH.

Moja procjena pokazala se točnom, crobex + 0,67%, promet gotovo 9 milijuna kuna.


Moja procjena pokazala se točnom, crobex + 0,67%, promet gotovo 9 milijuna kuna.

super je ovo došlo da se danas poberu bureci od skupljanja proteklih tjedana…no ubrzo ćemo opet u istom tonu

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!



Moja procjena pokazala se točnom, crobex + 0,67%, promet gotovo 9 milijuna kuna.

super je ovo došlo da se danas poberu bureci od skupljanja proteklih tjedana…no ubrzo ćemo opet u istom tonu
[/quote]
..to je tvoja osobna želja ili to onako…od oka.?



Čim index ima svaki dan dva-tri negativna članka o Oreškoviću znaš koja je ura, a u pon očekujem crobex pozitivan sa jačim prometom kao potvrda novog pravca u RH.

Moja procjena pokazala se točnom, crobex + 0,67%, promet gotovo 9 milijuna kuna.
[/quote]

Crobex +1,21%, promet 13,2 milijuna kuna.
Bravo, investitori potvrdili optimizam novim premijerom i najavama o novom gospodarskom zamahu.

Hvala kolegama kojii su imali hrabrosti izjaviti da ne zarađuju uvijek i puno.
Kamikazo, ne diraj mi molim te Končar, to sam si ja uspio staviti jednu dionicu pod novogodišnji bor. Dokupio do okrugle brojke.
Ugodnije je pogledati na monitor kada ima kupnje, ima prodaje. I u zelenom.
Ali nemojmo se zanositi, neće to pravocrtno, i neće svaki dan, nakon svake pijanke dođe do otrežnjenja.
Negdje sam pročitao- Imenima ljudi koji su na Burzi stekli bogatsvo dade se ispisati knjiga, imenima onih koji su ga izgubili daju se ispuniti biblioteke.
Kratkoročno up.
Dugoročno smo svi mrtvi, srednjeročno će stanje na Burzi ovisiti o količini novaca u regiji. O pribavljenom novcu, o vlastitim stvorenim vrijednostima, o razvojnoj strategiji ove zemlje i uspjehu iste, o miru u regiji, i o prilikama u svijetu.
P.S. u dionicama sam. Pošteno prijavio.
Svima želim puno sreće i uspjeha u idućoj godini.

New Report

Close