Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Što više pljuju po njemu ….i koaliciji koja je sklopljena…. to znači da je i on i koalicija kvalitetnija nego što i mislimo-i desni i ljevi……. svako se češe di ga najviše svrbi:)

pepe7


Burza bi konačno mogla pozitivno reagirati, ali tamo negdje iza nove godine kada vidimo prve konkretne mjere.

lp

reagirala je već danas, zbog nagađanja je porasla od -0.3% na +0.5%. ja u ponedjeljak očekujem plus od bar 2%. ako dotad ne bude negativnih iznenađenja. a u sljedećih 6-8 tjedana +20%. i mislim da će se tek zatim procjenjivati da li konkretne mjere opravdavaju daljnji rast ili ne.
[/quote]
i ja sam to bio nešto kao primjetio zadnjeg dana trgovine. strpimo se do ponedjeljka. valjda gore ne može biti.

who dares, wins

Čim index ima svaki dan dva-tri negativna članka o Oreškoviću znaš koja je ura, a u pon očekujem crobex pozitivan sa jačim prometom kao potvrda novog pravca u RH.

Ja ne očekujem ništa posebno u ponedjeljak ali očekujem dobru narednu godinu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

gorgija, potpuno se slažem.

Očekujem 1800 bodova unutar dva-tri tjedna samo na najavu reformi u uvodnom govoru u Saboru, a onda na 2000 unutar vremenskog roka koji si spomenuo.
Jer ako uspije uvjeriti agencije da nam stabiliziraju rejting to će biti to, a ako ga daj Bože podignu to će biti raketa. A da ne govorim o ubrzanju privatizacija i / ili nekom IPO-u.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Tri dana ne radi Burza, i već vas svrbe prsti 🙂
Nepopravljivi ulagači ! Jeste li u cashu ili u dionicama ? Biti će sutra zanimljivo.
Da Vas pitam, jel’ vi svi baš uvijek govorite istinu ? Jer izgleda da svi samo zarađuju, i to puno, a samo ja i gubim.
No, piše danas da nisam luckast, da sam nažalost u pravu, Crobex se odklizao u osam tjedana na najnižu razinu posljednje tri godine.
Ja sam se posljednjih par dana presložio.
Prodao ATLN, Adris, RIVP, kupio i dokupio KODT,Podravku i ERNT. I odande mislim jedino silom ili Bearom.
Idućih tjedan dva očekujem porast cijena, radi pozitivnog sentimenta, a onda kako bude bude bilo. Kako kaže Kostolany, cijene će rasti, cijene će padati, a koliki su prometi ?
Nas će samo prometi spasiti.
I strategija razvoja. I nužni bolni rezovi.
U svakom slučaju, privremeni up, ništa za povijest..

Ja sam u minusu ovu godinu negdje 20%. Al i dalje vjerujem u svoje izabranice i ne ludujem, nego samo u padu kupujem, koliko mi cash omogućava to isto.

Dosta loša godina za mene osobno. Slijedeću godinu ne vidim velike obrate, pouzdam se većim dijelom u commodity market.


Ja sam u minusu ovu godinu negdje 20%. Al i dalje vjerujem u svoje izabranice i ne ludujem, nego samo u padu kupujem, koliko mi cash omogućava to isto.

Dosta loša godina za mene osobno. Slijedeću godinu ne vidim velike obrate, pouzdam se većim dijelom u commodity market.

Iako se slažem sa čovjekom oko nekih razmišljanja, ovo je fer i korektno.

Čisto da nebi ispalo da na ZSE svi zarađuju ko blesavi.

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Mene je ZVCV shebalo ove godine. Tu sam prvi puta izgubio značajnije novce od kad sam na burzi. Ovo je za mene najlošija godina od kad se bavim time. Sve je krivo krenulo negdje početkom 5. mjeseca, do tad sam čak i u ovoj godini fino stajao.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

sve zeleno a crobex CROBEX 1.655,07 -0,04%
ajme koja budalaština od indeksa.

who dares, wins

Taktički zakucan Končarom, nema šta izgleda da imamo posla sa domaćim kvislinzima.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sve u zelenom osim končara i par nebitnih… tko je ovdje lud? Hitna revizija ovog ‘ovna,

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close