Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sutra neće sigurno, jer radi tek u ponedjeljak

Koji su komentari Ivane 7 dolaskom menadzera Oreškovica koji dolazi iz farmaceutske tvrtke Tevapharm glede budućeg bankrota Hrvatske??


sutra nek crobex skoči bar 3% i ja ću ovoga odmah podržati za premijera.

Pa sutra je neradni dan burze, verdi moj sutra imaš slobodan dan, odmori malo.
Optimističan sam u pogledu novog mandatara. Čovjek ima izvrstan CV. Međutim pravi heroj je psihijatar koji je možda zadužio generacije, riješio nas i Milanovića i Karamarka, i Pusičke, i HDZ-a i SDP-a, tko bi rekao da je to moguće?
Ajmo biti optimistični i gledati na taj način, istina je da je HDZ dao podršku mandataru, ali mandatar je nestranački, a nadam se da će i u vladi biti dosta nestranačkih ljudi.

Uz malo očekivanog nesnalaženja u prostoru i vremenu sa dvije aždaje od stranaka, MOST je možda polučio izvanredan rezultat za ovu zemlju, vidjet ćemo.

Burza bi konačno mogla pozitivno reagirati, ali tamo negdje iza nove godine kada vidimo prve konkretne mjere.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



sutra nek crobex skoči bar 3% i ja ću ovoga odmah podržati za premijera.

Pa sutra je neradni dan burze, verdi moj sutra imaš slobodan dan, odmori malo.
Optimističan sam u pogledu novog mandatara. Čovjek ima izvrstan CV. Međutim pravi heroj je psihijatar koji je možda zadužio generacije, riješio nas i Milanovića i Karamarka, i Pusičke, i HDZ-a i SDP-a, tko bi rekao da je to moguće?
Ajmo biti optimistični i gledati na taj način, istina je da je HDZ dao podršku mandataru, ali mandatar je nestranački, a nadam se da će i u vladi biti dosta nestranačkih ljudi.

Uz malo očekivanog nesnalaženja u prostoru i vremenu sa dvije aždaje od stranaka, MOST je možda polučio izvanredan rezultat za ovu zemlju, vidjet ćemo.

Burza bi konačno mogla pozitivno reagirati, ali tamo negdje iza nove godine kada vidimo prve konkretne mjere.

lp
[/quote]

vi zaista mislite da smo se riješili Karamarka? Pa Karamarko ga je instalirao i vodit će glavnu riječ, vjerujte mi. Ovo je ipak velika pobjeda HDZ-a, na kraju.
Iako, nisam bas siguran kako će se Karamarko i Orešković sporazumijevati pošto prvi ne zna engleski, a drugi muku muči s hrvatskim.
Ali da, mislim da će u konačnici ipak doći do nekih reformi, tamo negdje na proljeće, i da će burza pozitivno reagirati!

Burza bi konačno mogla pozitivno reagirati, ali tamo negdje iza nove godine kada vidimo prve konkretne mjere.

lp

reagirala je već danas, zbog nagađanja je porasla od -0.3% na +0.5%. ja u ponedjeljak očekujem plus od bar 2%. ako dotad ne bude negativnih iznenađenja. a u sljedećih 6-8 tjedana +20%. i mislim da će se tek zatim procjenjivati da li konkretne mjere opravdavaju daljnji rast ili ne.


bravo japanac… itekako….otrov samo takav ….

Evo http://www.jutarnji.hr/htio-priznati-ili-ne–most-se-na-kraju-ideoloski-odredio/1484769/

使用を信頼し、あなた自身の能力の



sutra nek crobex skoči bar 3% i ja ću ovoga odmah podržati za premijera.

Pa sutra je neradni dan burze, verdi moj sutra imaš slobodan dan, odmori malo.
Optimističan sam u pogledu novog mandatara. Čovjek ima izvrstan CV. Međutim pravi heroj je psihijatar koji je možda zadužio generacije, riješio nas i Milanovića i Karamarka, i Pusičke, i HDZ-a i SDP-a, tko bi rekao da je to moguće?
Ajmo biti optimistični i gledati na taj način, istina je da je HDZ dao podršku mandataru, ali mandatar je nestranački, a nadam se da će i u vladi biti dosta nestranačkih ljudi.

Uz malo očekivanog nesnalaženja u prostoru i vremenu sa dvije aždaje od stranaka, MOST je možda polučio izvanredan rezultat za ovu zemlju, vidjet ćemo.

Burza bi konačno mogla pozitivno reagirati, ali tamo negdje iza nove godine kada vidimo prve konkretne mjere.

lp
[/quote]Slažem se sa svime Plavi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Burza bi konačno mogla pozitivno reagirati, ali tamo negdje iza nove godine kada vidimo prve konkretne mjere.

lp

reagirala je već danas, zbog nagađanja je porasla od -0.3% na +0.5%. ja u ponedjeljak očekujem plus od bar 2%. ako dotad ne bude negativnih iznenađenja. a u sljedećih 6-8 tjedana +20%. i mislim da će se tek zatim procjenjivati da li konkretne mjere opravdavaju daljnji rast ili ne.
[/quote] Ja sam rekao svoje, 2000 bodova u dogledno vrijeme a za više trebati će nam mnogo više pozitivnih faktora.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Da neke pojedinačno od Vas kolega i ulagača ne zovem, koristim priliku čestitati Sretan Božić.

PS Oprez s kolačima………. xxl

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



bravo japanac… itekako….otrov samo takav ….

Evo http://www.jutarnji.hr/htio-priznati-ili-ne–most-se-na-kraju-ideoloski-odredio/1484769/

[/quote].

Ah, drugarica Ivanka Toma . Pitam se samo , da su išli sa Sdp-om, bi li drugarica pisala da su ideološki opredjelili !? Vjerojatno bi ponosno zaključilila kako su se odlučili za “dokazano ” sposobne i ” poštene” snage!




bravo japanac… itekako….otrov samo takav ….

Evo http://www.jutarnji.hr/htio-priznati-ili-ne–most-se-na-kraju-ideoloski-odredio/1484769/

[/quote].

Ah, drugarica Ivanka Toma . Pitam se samo , da su išli sa Sdp-om, bi li drugarica pisala da su ideološki opredjelili !? Vjerojatno bi ponosno zaključilila kako su se odlučili za "dokazano " sposobne i " poštene" snage!
[/quote]Ma promijenili su naslov, bio je brutalan zaista, izmijenjen je.

使用を信頼し、あなた自身の能力の



bravo japanac… itekako….otrov samo takav ….

Evo http://www.jutarnji.hr/htio-priznati-ili-ne–most-se-na-kraju-ideoloski-odredio/1484769/

[/quote]
Jutarnji je lijeviji od lijevih.Neka bijesne,imaju i razloga!!!!

New Report

Close