Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je,je…vidjet ćeš kakav će “rast” biti…jedino ukidanje ovog bezveznog poreza MOŽDA bi pokrenulo stvari na bolje! naglašavam, MOŽDA!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

mozda ne ukidanje ali spustanje na neku normalnu razinu od 3 posto i s tim da se racunaju 3 godine mozda bi to pokrenulo ovo mrtvilo 12posto je puno previse za ovakvo nelikvidno trziste

Na ovaj kikiriki promet i činjenicu da velika većina ulagača gubi novce na burzi ja zaista ne vidim učinak poreza!




24.12. i 31.12. ne radi ZSE, a da li se na SKDD za T+2 svejedno računaju kao radni dani, jel zna netko točno?

Ne računaju se.
[/quote]

sad sam se tek sjetio potražiti na njihovoj stranici i piše da su 24.12. i 31.12. radni dani u SKDD-u. valjda se onda i računaju?

Neradni dani u 2015. godini (uz preostale subote i nedjelje) u SKDD d.d. su:

01.01. – Nova godina
06.01. – Sveta tri kralja
06.04. – Uskrsni ponedjeljak
01.05. – Praznik rada
04.06. – Tijelovo
22.06. – Dan antifašističke borbe
25.06. – Dan državnosti
05.08. – Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
15.08. – Velika Gospa
08.10. – Dan neovisnosti
01.11. – Svi sveti
25.12. – Božić
26.12. – prvi dan po Božiću, Sv. Stjepan

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:5:0::NO:::
[/quote]
Imaš pravo… Onda ne znam sa sigurnošću. Moguće da se računaju…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Lako za porez..ako je tocno tko ce imat priliku predlozit vladu znaci da stize tehno-menadzerska struktura a kod takvih trzista kapitala poprilicno ozive .

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Ako bude premijer čovjek koji se dokazao u privatnom biznisu na rukovodećim pozicijama onda je neminovan rast cjelokupnog gospodarstva a posljedično time i burze.

Samo da ga ne iskoriste kao marionetu..ne razvuku razni sindikati..interesi koje kakvih skupina koima je jedino osbni interes bitan i moglo bi bit kolega kako kazete.
Kako god ..uskoro ce se vidjet po prvim potezima..proracunu..porezima…placama..itd..itd…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kako bi ukidanje 2. mirovinskog stupa, koje MOST zagovara, utjecalo na ZSE?

Novi mandatar Tihomir Orešković, jako dobro za sada.
Vidjet ćemo sastav vlade.

Dolazi iz farmaceutskog sektora, dugogodišnje managersko iskustvo, da vidimo reakciju tržišta !

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Samo da ga ne iskoriste kao marionetu..ne razvuku razni sindikati..interesi koje kakvih skupina koima je jedino osbni interes bitan i moglo bi bit kolega kako kazete.
Kako god ..uskoro ce se vidjet po prvim potezima..proracunu..porezima…placama..itd..itd…

Pozdrav


a tek novinari? ovo što rade je na razini histerije, zapravo prilično sam siguran da nam je velikim dijelom ovako kako je i zbog samih novinara i njihovog ‘novinarstva’.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

bravo japanac… itekako….otrov samo takav ….

pepe7

sutra nek crobex skoči bar 3% i ja ću ovoga odmah podržati za premijera.

who dares, wins

New Report

Close