Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izvjesno je da Hrvatska raste ide u ropotarnicu povijesti.Odlazi najnesposobnija vlada Hrvatske.Nitko ne
može biti lošiji od njih i to bi trebao biti razlog da to burza i nagradi.Očito je da kešoljupci ne vjeruju
da će ovi koji dolaze biti imalo bolji od ovih dosadašnjih.Mogu biti samo jednako loši,ali lošiji.
I zato mislim da je keš pozicija loša pozicija i da bi tržište napokon moglo i reagirati.Možda već krajem dana,ali u ponedjeljak svakako.Možda se i suspendira zakon o porezu na kapitalnu dobit?
Naravno ne prije nove godine.
Normalno da sam 100% u dionicama.Bilo bi me sram biti u kešu i ne kupovati npr.DLKV na 12,20,ATPL na 15,LKPC na 650 i sl.

Još danas i 28.12. se kupuje bez poreza.

ne 27 i 28.12.2015 znaci jos dva dana

sory pogrijesio sam jos ponedjeljak 28


Još danas i 28.12. se kupuje bez poreza.

a čak niti to ne motivira kupce…strah me i pomisliti što će biti nakon 01.01.

Ignore: KressoM, delux

danas..pon i uto….usmeno u hiti rekli …T+2 …a to sto oni ne rade nema veze jer gledaju se radni dani a 30 i 31 jesu …radili oni ili ne

pepe7



24.12. i 31.12. ne radi ZSE, a da li se na SKDD za T+2 svejedno računaju kao radni dani, jel zna netko točno?

Ne računaju se.
[/quote]

sad sam se tek sjetio potražiti na njihovoj stranici i piše da su 24.12. i 31.12. radni dani u SKDD-u. valjda se onda i računaju?

Neradni dani u 2015. godini (uz preostale subote i nedjelje) u SKDD d.d. su:

01.01. – Nova godina
06.01. – Sveta tri kralja
06.04. – Uskrsni ponedjeljak
01.05. – Praznik rada
04.06. – Tijelovo
22.06. – Dan antifašističke borbe
25.06. – Dan državnosti
05.08. – Dan pobjede i domovinske zahvalnosti
15.08. – Velika Gospa
08.10. – Dan neovisnosti
01.11. – Svi sveti
25.12. – Božić
26.12. – prvi dan po Božiću, Sv. Stjepan

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:5:0::NO:::



Još danas i 28.12. se kupuje bez poreza.

a čak niti to ne motivira kupce…strah me i pomisliti što će biti nakon 01.01.
[/quote]

Baš. Gledam promet, tragično, zar ulagači zaista očekuju još jeftinije dionice?!

Crobex na aparatima za umjetno disanje

“Ulagači” očekuju da će njih, odnosno “ulagača” u ovoj totalno nesredjenoj banana drzavi biti sve manje …. posebno nakon 01/01, tako da će logično za pretpostaviti što se onda dogadja prema zakonu ponude i potraznje…..

slažem se…nakon 01.01. moglo bi se dogoditi da kupnje nestane na svim dionicama osim tamo gdje su fondovi ili gdje je MM…a rast cijena? utopija

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

lažem se…nakon 01.01. moglo bi se dogoditi da kupnje nestane na svim dionicama osim tamo gdje su fondovi ili gdje je MM…a rast cijena? utopija

na našoj burzi je sve moguće , pa da iza 1.1. bude zelenjava zbog amortizacije poreza

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close