Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PoAskuBidu , ne” pilim” ja ništa , a Vi ste očito i dalje slijepi!

Glavno da nije kradeze na vlasti dosta smo bili u banani konačno pozitivni pomaci i totalna greška bi bila poslušat hdz-OVCE


politički si obojen. hebe se meni tko će biti s mostom dok je mosta.

s tobom se ne isplati diskutirati, nakrcao si se dionicama pred 1-2 mjeseca i sad si ogorčen što sve pada pa omalovažavaš druge u svom bijesu…budi sretan što sad ipak ima nekakvih prometa, a što će biti nakon 01.01….e to će tek biti jezivo

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Vaš link …

Vaš link …[/url]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Tko jasno ne vidi da je ovo raspad sistema, mozda bi trebao posjetiti okulistu…..

A kako će tek biti nakon 01/01…..

što je sad? meni za sve piše obustava trgovanja?!?!

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Agram upravo poslao ovu poruku…..

“….Poštovani,

Zagrebačka burza trenutno ima tehničkih problema u funkcioniranju servera te je trgovanje privremeno otežano…..”

Baš me zanima kakvih će tek “imaginarnih problema” imati nakon 01/01, ako ih jos sada muče ovakve “dječje bolesti”……

Ako me sjećanje ne vara, slična stvar se desila prije kojih par mjeseci….

Od onda, izgleda……psi laju, karavane prolaze……i na kraju, nikom ništa……

Očito je došlo opet do pucanja TK veza.
Predlažem da HT se angažira i da mu masno plate
i da na taj način čuvamo Hrvatsko.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

0 kuna.
Toliki mi je prinos drugog polugodišta.
Lijepo sam napisao pred mjesec- dva , da je sentiment negativan, i dobro ste me nategli za uši, kao i za mišljenje da porast kamatnih stopa FEDa nije dobar za naše prilike.
Plusevi su pokrili minuse, prinos nula kuna = gubitak nula kuna 🙂
Opet dobro.
Sve sam prodao, i preparkirao se u sigurna lovišta.
Sada sam miran i prodati ću NIKADA. Samo me Bear ili istiskivanje mogu natjerati na prodaju brže od NIKADA.
Adris je najveće razočaranje, te Londonska burza, te ovako i onako, u Croatia osiguranju su napravili pokolj, ne vidim investicijski plan, sve rekla kazala, a oni ne zarađuju, oni sjede na lovi od TDR. Razočaravajuće. Dođe mi da kažem da ću pojesti komad papira na kojem bude pisalo da će isplatiti imalo pristojniju dividendu. Do ove godine dividend yeald je bio ponižavajući za dioničare.
Danas Adris ne ide ni za 362 kn. Ipak nisam jedini koji ne misli da je to sjajna prilika.
Ako je situacija na tržištu ovakva posljednjih dana ove godine, za očekivati je da to ide još dolje početkom iduće. Molim znalce i optimiste da me demantiraju. Svako ohrabrenje je dobro došlo.
Nula kuna, ovog se mjeseca istopio sav polugodćšnji prinos.


Tko jasno ne vidi da je ovo raspad sistema, mozda bi trebao posjetiti okulistu…..

A kako će tek biti nakon 01/01…..

Mislim da malo pretjerujete , nije nešto bajno ali nije ni raspad sistema .Pričekajmo da se riješi ova politička zavrzlama pa će mo imati malo jasniju sliku !

Dobar promet danas, 15 milijuna kuna, samo šteta crobex opet 0,59% u minusu.

New Report

Close