Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U silaznom smo trendu !
Pada, pada, i padati će.
Rado bih da je suprotno, ali nije.
Kako kažu, trend nam je frend !
Lijepo sam rekao pred mjesec i pol dana da očekujem pad indeksa, i da su best buy cash i dolar, a nitko nije dijelio moje mišljenje. Niti sam uspješniji od drugih, niti trgujem na dnevnoj bazi, i priznajem podlegao sam optimizmu ostalih= prinos sve manji i manji, ,ali trend je dolje !

redovan promet do sada niti 0,7 mil.kuna…čestitke lalovcu i milanoviću, stjerali su burzu u 3pm

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

u ovoj drzavi ima mjenjacnica koje rade veci promet od zse !


redovan promet do sada niti 0,7 mil.kuna…čestitke lalovcu i milanoviću, stjerali su burzu u 3pm

da su samo burzu, to bi bio super uspjeh, oni idu na sve ili ništa i evo rezultat je vidljiv

Malo cu komentirati Belje, pratim trgovanje zadnjih tjedana i nikako ne ide ispod 23 kune. Nalozi od 3000 komada na 23 kune su prolazili zadnjih dana, vjerojatno dogovorene transakcije. Ocigledno netko izlazi s vecim kolicinama(cerp) i netko ulazi(?).

vidimo kaj burzička veli na sastavljanje vlade..bas je zadovoljna

pepe7


vidimo kaj burzička veli na sastavljanje vlade..bas je zadovoljna

vlada sdp-a i mosta…zemljo otvori se, ovdje više neće biti života :-((

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

politički si obojen. hebe se meni tko će biti s mostom dok je mosta.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Politička obojenost tu nema nikakave veze , već činjenica da Most i Sdp ni po čemu nisu kompatibilni ! Most je za reforme i promjenu društvene i ekonomske paradigme u Hrvatskoj , dok je Sdp čista suprotnost tom istom , što su dokazali u ove 4 godine a dokazuju i dalje tj. njihov mentalni sklop se ne mijenja što su dokazala njihova braća po ideologiji diljem zemalja svijeta kroz povijest a i danas , Tko to ne vidi ili je slijep ili ne želi vidjeti !

Pili koliko hoćeš ali ti si obična hadeze mašina.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


vidimo kaj burzička veli na sastavljanje vlade..bas je zadovoljna

Vlada se opet nije formirala!
Predlažem da sutra svi prodamo sve i srušimo Crobex 10%.
Neformiranje vlade danas će sutra osjetiti današnji kupci
kad se nađu u solidnim minusima.
Očekujem pad Crobexa preko 1% i nastavak padanja do formiranja
vlade, a uz nove izbore agonija će potrajati.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

da burza može čuti naše političare, sama bi se ugasila

New Report

Close