Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Želiš reć keša? Pa valjda je nešto ostalo u ovoj godini, potrošimo.


Pa ove cijene su super, samo da ostanu ili još malo padnu pa da u miru šopingiramo.

pazi što želiš…pa da ti od 01.01.2016. ne krene još jedan duuugi rally…prema dolje

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Želiš reć keša? Pa valjda je nešto ostalo u ovoj godini, potrošimo.

predviđa se da će se u blagdanskoj kupnji potrošiti 11,5mlrd.kn, od toga će i na ZSE doći sigurno 5-10mil. kn


Želiš reć keša? Pa valjda je nešto ostalo u ovoj godini, potrošimo.

zašto trošiti sada kada ćeš za mjesec dana moć za iste novce dobiti puuuno više..

nije sve tako crno imamo bar kakv takav rast BDp-a i imamo pad od 5 posto crobexa od pocetka godine sto se tice poreza na dobit ocekujem ispravke poradi lakseg obracuna i smanjenje istoga a ako dojde na vlast Hdz i njegovo ukidanje.Fundamentalno nase firme stoje puno bolje od vecine svjetskih za pojedine sektore za sljedecu godinu ocekujem jos bolje poslovanje uglavno po mojoj TA dno crobexa bi bilo oko 1610-1615 ispod toga nece osim ako pocne 3sv.rat

Osim pozitivnih pokazatelja da je dno dodirnuto, ima tu još nekoliko zanimljivih činjenica.

Dvje su stvari pozitivne :
– novi obračun švicarca (rata kredita), što će mnogima dobro doć za dodatno trošenje ili ulaganje
– povrat love od ljubljanske banke

U razgovoru s ljudima, gotovo svaka treća obitelj u Hrvatskoj je nešto LEGALIZIRALA od izgrađenih ili dograđenih objekata

To je skoro iza nas, jednako tako pozitivno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


nije sve tako crno imamo bar kakv takav rast BDp-a i imamo pad od 5 posto crobexa od pocetka godine sto se tice poreza na dobit ocekujem ispravke poradi lakseg obracuna i smanjenje istoga a ako dojde na vlast Hdz i njegovo ukidanje.Fundamentalno nase firme stoje puno bolje od vecine svjetskih za pojedine sektore za sljedecu godinu ocekujem jos bolje poslovanje uglavno po mojoj TA dno crobexa bi bilo oko 1610-1615 ispod toga nece osim ako pocne 3sv.rat

U ovoj plitkoj barici uvodjenje ovakvog obračuna poreza je ekvivalentna početku III svjetskog rata, a to će se, uostalom, manifestirati na trgovanju odmah nakon Nove Godine….

tak je, nakon nove godine ce biti puno jeftinije. kupnja ce nestati, a prodaja ce prodavati kome? i zasto bi netko cekao da prodje nova godina da proda dionice kad ih moze sad prodati dok jos postoji kupnje.

znači da utvrdimo. kazete, kupnje nece biti pa me onda zanima kako ce biti prodaje i na koji nacin ces moci kupiti puno vise nakon nove godine za iste novce? jedino ako je netko lud pa ce prodavati po puno nizim cijenama od ovih sad.

nema logike u razmisljanju da iza nove godine dolazi katastrofa, mislim da je ovo dno i “katastrofa”. osim ako nemate kuglu pa znate da ce vam fondovi prodavati po bijednim cijenama.

uglavnom, prosipate price koje nemaju logike. svi vi sto trubite o katastrofi.


tak je, nakon nove godine ce biti puno jeftinije. kupnja ce nestati, a prodaja ce prodavati kome? i zasto bi netko cekao da prodje nova godina da proda dionice kad ih moze sad prodati dok jos postoji kupnje.

znači da utvrdimo. kazete, kupnje nece biti pa me onda zanima kako ce biti prodaje i na koji nacin ces moci kupiti puno vise nakon nove godine za iste novce? jedino ako je netko lud pa ce prodavati po puno nizim cijenama od ovih sad.

nema logike u razmisljanju da iza nove godine dolazi katastrofa, mislim da je ovo dno i "katastrofa". osim ako nemate kuglu pa znate da ce vam fondovi prodavati po bijednim cijenama.

uglavnom, prosipate price koje nemaju logike. svi vi sto trubite o katastrofi.

pa jednostavno, jer uvijek postoje ljudi koji ne mogu čekati nekakvo otključavanje vrijednosti i bolja vremena. Njima treba novac odmah, i takvi ljudi će prodavati. Uvijek bilo i ostalo!

Biti će gadno ako počne rasti nakon nove godine. 😀


Biti će gadno ako počne rasti nakon nove godine. 😀

tko ne misli plaćati porez i popunjavati obrasce, mora kupovati one što neće rasti ili još bolje, koje će padati, nikakvih problema i briga neće imati, osim gubitka

Dobro je da kod nas možemo još kupovati na sniženju, vani sve skuplje samo in je danas +3%.

New Report

Close