Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilo je svega u ovih 8-9 godina, pravi rollercoaster ali da ćemo i ovo doživjeti to ni u najgoroj noćnoj mori nisam očekivao. Gospodarstvo se oporavlja KONAČNO i onda ovi mamlazi odluče zakucati posljednji čavao u ZSE.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Bilo je svega u ovih 8-9 godina, pravi rollercoaster ali da ćemo i ovo doživjeti to ni u najgoroj noćnoj mori nisam očekivao. Gospodarstvo se oporavlja KONAČNO i onda ovi mamlazi odluče zakucati posljednji čavao u ZSE.

A što se događa loše po vama kolega? Ne znam na što mislite, što nije u redu, ja ne vidim ništa neobično, kamoli loše?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Mozda vi zivite u nekom alternativnom svemiru u kojem na ZSE svih ovih godina cvatu ruze….

Možda ne pratimo istu burzu, ja sam na ZSE gdje ste vi na NYSE?

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Mozda vi zivite u nekom alternativnom svemiru u kojem na ZSE svih ovih godina cvatu ruze….

Da li vi ulažete u ZSE, ili ulažete u dionice koje kotiraju na ZSE?
Ja ne znam što je vama, pa uzmite nekoliko likvidnijih dionica i pogledajte gdje su im cijene danas a gdje su bile prije godinu i više dana.

Druga stvar ako ulažete u stečajuše ili predstečajuše.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Možda ne pratimo istu burzu, ja sam na ZSE gdje ste vi na NYSE?

Nisam na NYSE, imam nešto manje od 15% portfelja na Pariškoj burzi, istina toliko je udjel jer mi je porast tog djela portfelja 131 %, sve ostalo je na ZSE.
Tako da smo na istoj burzi, zato vas i pitam u ćemu vidite problem?

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Mozda vi zivite u nekom alternativnom svemiru u kojem na ZSE svih ovih godina cvatu ruze….

Da li vi ulažete u ZSE, ili ulažete u dionice koje kotiraju na ZSE?
Ja ne znam što je vama, pa uzmite nekoliko likvidnijih dionica i pogledajte gdje su im cijene danas a gdje su bile prije godinu i više dana.

Druga stvar ako ulažete u stečajuše ili predstečajuše.

lp
[/quote] Odgovoriti ću na ovaj dio jer ste tu i sami odgovorili na svoje pitanje. Ja ne pričam o cijenama od prije godinu i više dana, tada je sve štimalo i lijepo se zaradilo, ja pričam o SADA i zadnjih par mjeseci.. ako vi ne vidite razliku ja vam ne mogu pomoći. Ovo je mrtvo.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

jedino zanimljivo pratit …mrtva trka koja ce više i dalje ĐUKA vs BELJE

pepe7

Tu je danas akcija. Bar nešto.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


jedino zanimljivo pratit …mrtva trka koja ce više i dalje ĐUKA vs BELJE

Eno na Belju već usahnulo, povenulo, đuka ima igrača ipak pa je tu sigurnije da će još neko vrijeme biti fine likvidnosti. Dno dna.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Šteta struje majke mi, što gori trading platforma!

Nek svi iz industrije odu na jedno pola godine godišnjeg.

Isti k….c kao da je neko kabel presjekao!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Ovdje više ništa ne može potegnuti više od 3% i to kad imamo neku novu dobru vijest… nekad je dnevno znalo potezati između 10 i 20%… 3% je danas premija.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close