Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma kaj je ovo ahahah na JNAF: prva prodaja 2 komada na 7801,00 i maloprije se postavi lik na kupnju na 7800 isto s 2 komada. Jel to nekome te 2 kune zaista toliko znace ili netko samo zaje…?

Update: izgleda da je shvatio da 2 kune ne znace nista pa je lupio po asku [smiley2]

Evo si ovo negdje spremite:

U CROBEX©-u će od 19. ožujka 2007. godine biti slijedeće dionice:

Simbol Izdatnik
1 ADPL-R-A AD Plastik d.d.
2 ADRS-P-A ADRIS GRUPA d.d.
3 ARNT-R-A Arenaturist d.d.
4 ATPL-R-A Atlantska plovidba d.d.
5 BD62-R-A Badel 1862 d.d.
6 BLSC-R-A Belišće d.d.
7 BLJE-R-A BELJE d.d.
8 DLKV-R-A Dalekovod d.d.
9 KORF-R-A DOM HOLDING d.d.
10 DDJH-R-A ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING d.d.
11 ERNT-R-A Ericsson Nikola Tesla d.d.
12 HUPZ-R-A HUP Zagreb d.d.
13 INA-R-A INA – INDUSTRIJA NAFTE d.d.
14 IGH-R-A Institut građevinarstva Hrvatske d.d.
15 JDPL-R-A Jadroplov d.d.
16 KABA-R-A Karlovačka banka d.d
17 KOEI-R-A Končar elektroindustrija d.d.
18 LKPC-R-A LUKA PLOČE d.d.
19 LKRI-R-A Luka Rijeka d.d.
20 PTKM-R-A Petrokemija d.d.
21 PODR-R-A Podravka prehrambena industrija d.d.
22 PDBA-R-A PODRAVSKA BANKA d.d.
23 PBZ-R-A Privredna banka Zagreb d.d.
24 RIVP-R-A RIVIERA POREČ d.d.
25 SNBA-R-A SLATINSKA BANKA d.d.
26 TNPL-R-A Tankerska plovidba d.d.
27 THNK-R-A Tehnika d.d.
28 ULPL-R-A Uljanik Plovidba d.d.
29 VDKT-R-A Viadukt d.d.
30 VIRO-R-A VIRO TVORNICA ŠEĆERA d.d.

No respect


Ljudi moji jel ovo moguće, čekam SAPN na 646, vatam sjekire već odavna na ovoj dionici

Koliko vidim s 10 komada!

I ja mjerkam ovu dionicu već neko vrijeme, ali mislim da ću odustati. Jednostavno ne može se kupiti neka veća količina, pa ne vidim razloga gubiti vrijeme.

I love the Smell of Profits in the Morning

Collina:

Ljudi moji jel ovo moguće, čekam SAPN na 646, vatam sjekire već odavna na ovoj dionici

Koliko vidim s 10 komada!

I ja mjerkam ovu dionicu već neko vrijeme, ali mislim da ću odustati. Jednostavno ne može se kupiti neka veća količina, pa ne vidim razloga gubiti vrijeme.

Da, male su količine u prodaji, ali mogao sam i počekati i kupovati, ali sam počeo već na 755kn [smiley6] kada sam već unutra, polagano dokupljujem i čekam, imam vremena ali me iznenađuje da ni jedan fond odavna ne kupuje.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

ZVCV – 519,00

Bilo je i vrijeme da krene s obzirom na podcijenjenost u odnosu na sve ostale konditore.
A i lijepa ekipa fondova se skupila u prvih 10. Up!


fazan: ” Collina: ” Ljudi moji jel ovo moguće, čekam SAPN na 646, vatam sjekire već odavna na ovoj dionici ” Koliko vidim s 10 komada! I ja mjerkam ovu dionicu već neko vrijeme, ali mislim da ću odustati. Jednostavno ne može se kupiti neka veća količina, pa ne vidim razloga gubiti vrijeme. ” Da, male su količine u prodaji, ali mogao sam i počekati i kupovati, ali sam počeo već na 755kn [smiley6] kada sam već unutra, polagano dokupljujem i čekam, imam vremena ali me iznenađuje da ni jedan fond odavna ne kupuje.

HM, na trećem mjestu je HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG koja je ovih dana puno toga rasprodavala. Kada bi oni na ovim razinama krenuli u rasprodaju onda bi se dalo nešto ušićariti.

I love the Smell of Profits in the Morning

pustite sad saponiu (na kojoj sam najviše love zaradio od svih dionica) jer neće ona tako brzo gore, iako vrijedi svake kune uložene, nego trenutno nije njezinih 5 minuta slave.


pustite sad saponiu (na kojoj sam najviše love zaradio od svih dionica) jer neće ona tako brzo gore, iako vrijedi svake kune uložene, nego trenutno nije njezinih 5 minuta slave.

Ma da, treba je kupovati kada bude na 800 – 900 kn. [smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

nisam to mislio nego je prekupljena a nema novih vijesti. mojim stilom ulaganja sad je odlično vrijeme za pecanje, ali ne znam ima li još tako strpljivih ovdje. koliko vidim baš i nema.


nisam to mislio nego je prekupljena a nema novih vijesti. mojim stilom ulaganja sad je odlično vrijeme za pecanje, ali ne znam ima li još tako strpljivih ovdje. koliko vidim baš i nema.

Dobar ti je stil, pogotovo za ovu dionicu, ali džabe ti to kada su male količine na prodaji.

Imaš dobru vijest na pm.

I love the Smell of Profits in the Morning

http://www.poslovni.hr/46701.aspx

Like my women hot and my beer ice cold, a real fast cars and my whiskey old, like slow drive down along dirt road - that's how I like it.

U majke ti ga, cikla širom svijeta (osim u Šangaju)?!?!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close