Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koja bi dionica mogla malo probudit ATM danas…. IPKK?

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Koja bi dionica mogla malo probudit ATM danas…. IPKK?

ni VIAG-R-A ne može probuditi danas ATM, čini mi se. [smiley11]

No respect

Ma izgleda mi da su si ljudi spojili duugi vikend s još par dana starog godišnjeg kojeg moraju iskoristiti. Evo jednog ovdje!

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


ni VIAG-R-A ne može probuditi danas ATM, čini mi se. [smiley11]

[smiley2][smiley2]

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pustite ljude da se još malo kupaju u moru JAD-R-Anskom! [smiley11]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Razbi netko kupnju na ZVZD.

No respect

kakvo je stanje sa ZVZD

Srusio netko i PTKM natrag na 290, BLJE opet na razinama od prije par mjeseci [smiley3]

Ljudi moji jel ovo moguće, čekam SAPN na 646, vatam sjekire već odavna na ovoj dionici

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

što je ovako diglo crobex (+0,8)? Gotovo sve dionice koje pratim su u minusu, osim Đure i ADPL (koja je na 0,00), a većina su blue chip koje pratim!


što je ovako diglo crobex (+0,8)? Gotovo sve dionice koje pratim su u minusu, osim Đure i ADPL (koja je na 0,00), a većina su blue chip koje pratim!

INA, IGH, VIRO moguce i DDJH i LEDO ako i te 2 spadaju pod Crobex


Srusio netko i PTKM natrag na 290, BLJE opet na razinama od prije par mjeseci [smiley3]

BLJE vec danima pokusavaju gurnuti ispod 300 radi jeftinog dokupa, samo to ce ici malo teze, puno ljudi je upoznato s rezultatima ovogodisnje zetve, koji su sve samo ne losi.
Prema tome nema straha za BLJE, idemo na 400 u roku 60 dana.

New Report

Close