Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

EPLT

Mirko vikne: Pazi metak Slavko.
Slavko se sagne i izusti:Hvala Mirko. I spasi glavu.

Ne znam samo kako će glavu spasiti jučerašnji kupac EPLT.Valjda misli da je kupio jeftino
jer u Mojedionice kom.stoji broj dionmica 442.260.
Nakon dokapitalitacije u dva navrato imate 2.321.080 dionica i 1.777.040 dionica,ukupno 4.091.120 dionica.BVPS je oko 32 kn,a dobit po dionici nešto preko 4 kn za poslovanje u 2014.

Preporučio bih da ne kupujete nelikvidne dionice prije nego ih dobro analizirate.Tu možete izgubiti gotovo sve.

Već sam vas na to upozorio,možda i nekoga spasio.A ako spasiš jednog čovjeka kao da si spasio čitavi svijet.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/island-osudio-26-bankara-na-ukupno-76-godina-zatvora-zbog-uloge-u-financijskoj-krizi-/850849.aspx

prava sitnica sa uspredbom naših bankara

za naše i 760 bi bilo malo

http://www.jutarnji.hr/hrvatska-raste-skoro-tri-puta-brze-od-ocekivanog-vujcic-otkrio-da-raste-izvoz–turizam–zaposlenost–potraznja—/1443131/

a dokad ce se kocit TRŽIŠTE KAPITALA I ZA KOGA

crobex se jedva zeleni. koja je ovo parodija od burze i indeksa [emo_vrtimise]

who dares, wins

papaga

do tad kad ti podaci i price budu stvarni i budu svi osjetili a ne sad pred izbore kad talabamba tko sta hoce

pepe7

Tomo istina i ja bih ranije bio skeptičan ali ovo je stvarnost na koju je i Neno na blogu ranije ukazivao a nije politički obojen, dakle.. imamo rast. Ne na burzi naravno, ne daj bože na burzi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

kad na adrisu prođe transakcija od jedne dionice onda je to stvarno znak za napustiti položaj do ponedeljka.
ADRS-P-A 369,74 1 369,74 23.10.2015. 10:58:25

who dares, wins

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-javni-dug-pao-prvi-puta-od-2012–krajem-lipnja-dug-je-bio-283-milijarde-kuna–sto-je-za-5-5-milijardi-manje-nego-na-kraju-prvog-tromjesecja/1443758/

sad će SVI ANALITIČARI i bankovsko financiski stručnjaci skočit kako to nije

istina kako smo gori od grčke kako nam prijeti bankrot i propast sad će pun gas CRNILA

To sam i ja zalijepio ranije pa obrisao jer sam poslije pročitao cijeli članak. Treba biti i realan, dakle lijepo piše Pad javnog duga na kvartalnoj razini nije iznenađenje jer je u lipnju država vratila dio kredita. No, već u srpnju je izdala nove obveznice u kunama, pa se u trećem tromjesečju očekuje rast duga”

i dalje tvrdim da idemo naprijed i da burza trendove uopće ne prati ili ne želi da prati.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

postavio sam pitanje na temi DLKV ali nitko ne odgovara, pa da vidim ovdje jel netko upoznat?
—–
Dali tko prati knjige dioničara? Neznam dali se pričalo opčenito o tome na forumu.

Knjigu dioničara koju se dobije na skdd-u kad se plati 125 kn, dali je zakonski kažnjivo podjeliti sa drugim dioničarima?, tipa netko ima, pozicije od ovaj tjedan, drugi od prije mjesec, dva, tri…. I da si međusobno izmjene preko privatnih poruka ili sl. kako bi napravili analizu, usporedbu pozicija,,, da ne kupuješ svakih tjedan, mjesec. Dali netko tako radi??

gugs… bilo ili nebilo…. stvar je dali to taj netko hoce i zeli to podjelit s tobom ili nekim drugim… a usput platio si to pa je i tvoja stvar sto ces s tom informacijom iliti stvari… kad jupis cokoladu das je nekoj zgodnoj ljepotici nece te ducan kaznit😂

pepe7

Ne sviđa mi se novo grafičko rješenje foruma. Sada je puno nepreglednije nego što je bilo. Nema ni smajlića. 🙁

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close