Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Počelo se lijepo skidat s aska… Krenuli smo…?[emo_palacg]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Sve me podsjeca na onu fazu 2006-2007-2008 kad je raslo sve na burzi,trenutno je sve debelo podcijenjeno i nelikvidno,samo mali zamah i nastat ce tornado

Ovaj čobex ne zna bi li piškio ili bi kakio.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Sve me podsjeca na onu fazu 2006-2007-2008 kad je raslo sve na burzi,trenutno je sve debelo podcijenjeno i nelikvidno,samo mali zamah i nastat ce tornado

Mene malo toga podsjeća na navedeni period. To mi se čini toliko daleko kao da je bilo u prošlom stoljeću. Tako je nestvarno. Jedino neke dionice podsjećaju na ta vremena – kao npr. RIZO. Ako želite kupiti veću količinu (već je tako nekoliko tjedana) morate poklopiti prodaju inače niste sigurni hoćete li kupiti dionicu ili ne.

Veliki promet dionica iz portfelja dioničkih fondova /renomiranih
na ovom tržištu, …/ pokazuje samo sentiment ulagača, a to je
prodaja udjela…. samim time i pad cijena dionica….
pogledajte koliko je povučeno iz fondova novaca …..
to malo što se pokušava uazistaviti pad s beznačajnim prometom je
uljepšavanje portfelja..
ulagači se boje izbora….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Počelo se lijepo skidat s aska… Krenuli smo…?[emo_palacg]
bo [emo_beztona]

pun i nestrpljiv ?

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Počelo se lijepo skidat s aska… Krenuli smo…?[emo_palacg]
bo [emo_beztona]

pun i nestrpljiv ?
[/quote]
Portfelj kodt-p, hupz, lkpc i vdkt pa me zanjelo[emo_namigusa]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Nitko ne komentira špekulacije o preuzimanju Adrisa (prijateljskom ili neprijateljskom kako god) barem ne na ovoj temi. Ne kažem da je to istina ili nije ali već danas je malo više živosti na tržištu kapitala a da ne kažem ako nešto i bude od svega toga – to bi moglo pokrenuti tržište i dati jedan tako potreban impuls našoj burzi kao što je to tada bio kapital koji je došao nakon prodaje Plive. Zato mi je malo čudno da nitko barem nije spomenuo te glasine.

Svi vlasnici koji nisu stekli većinski paket i cijenu dionice drže nisko proći će
kao i Vajda.Tamo im je Picavc došao glave,ovdje ćeškoslovačka koalicija prijeti.
U SNHO ksenija i Ostoja razbili dionicu na šest dionica.
Vlaković u cukarin se baš i nhe slažu.
Jeftina a kvalitetna roba uvijek nađe kupca.
Prvi dio plana.skupiti 24,99% upravljačkih prava bez preuzimanja,lagani dokup
možda i preko Cipra kao u INA uz pokušaj preuzimanja i 50%.dakle,ponuda za preuzimanje ne prije dvije tri godine.Naravno da i Vlahović može popustiti,jer ponuda može biti i bajkovita.
Ali sama najava o mogućem scenariju sa preuzimanjem budi tržište.Stranci će nam skinuti većinu ozbiljnih dioničkih društava,jer naše tržište kapitala nije organizirano.Ali organizirani fondovi rizičnog kapitala bi se trebali pozabaviti preuzimanjem 8.lige tj dionica koje se trže često i na tridesetinu BV,kao npr.
Brionka na 10 ,otprilike na tridestpetinu,PUNT nadvadesetinu itd.
nastavite niz,ako imate ideje!!!!!!

Lopina, u pravi si! To isto se dogodilo Plivi jer je Čović dozvolio da cijena bude 330 kn a imao je dozvolu skupštine za kupnju do 10% firme u trezor, a love le imao u izobilju. drugo je što on nije bio motiviran da blokira preuzimača nego suprotno. Što se dogodilo: kada je Actavis vidi da je cijena 330 ponudio je 570 i preuzeo bi po toj cijeni da se nije pojavio još jedan preuzimač( Američki Barr). nakon nekoliko pripetavanja cijena je otišla na 820 kn.

Evo malo povijesti 🙂

LRH
brišu me sve u šesnaest,jer sam glas razuma…,sekta se dobro umrežila!!!!!

Zašto raste Ledo?bila je velika žega pa se se ljudi hladili sa sldoledom.
Zašto raste Jamnica?Velika žega,suha usta,veći broj usta,prodaja veća,dobit veća,tako barem očekujemo.
Zašto raste SNHO ili zašto se dobro drži.Zato jer jedina imovina tj. LRH sada
i LRHC rade za brokve,izuzetno mala dobit,a više soba,više,posjetilaca,više
nočenja.Valjda će rezultati biti bolji kada bude manji broj nočenja.

New Report

Close