Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mrzim neradne dane.
A mi smo svjetski prvaci u tom

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ja sam se odmarao, taman. No, fali mi. Jedva cekam sutra. I to je bas lijepo. Da nema ovih slobodnih dana ne bi shvatio koliko mi burza znaci. Zato, ljudi, promisljeno ulazimo kako bi ostali na burzi sto duze i profitabilnije.

Back in the game, nakon 4 dana, i ja sam jedva dočekao!

Ovo je zadnji tjedan u polugodištu, za danas i sutra je teško nešto pametno reć, ali četvrtak i pogotovo petak bi trebali biti zeleni

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Lijepo je krenulo, INA i ADRS ludilo

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Pocistio netko s aska finu kolicinu na PTKM [smiley2]


Pocistio netko s aska finu kolicinu na PTKM [smiley2]

He, he…
Bit ce ovaj tjedan tko je jamio jamio prosli cetvrtak.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Na ATM 50 tisuća kuna prometa do sad.

No respect


Na ATM 50 tisuća kuna prometa do sad.

Samo na 3 dionice bilo trgovanja….

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

quote=SLK]
Na ATM 50 tisuća kuna prometa do sad.
[/quote]
Da ja cijelo vrijeme gledam i nije mi jasno jeli mi ATM uopće radi ,samo 8 transakcija od 10h[smiley6]nije mi jasno!!!
Sigurno šteka nešto!

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


Alien: ” Pocistio netko s aska finu kolicinu na PTKM [smiley2] ” He, he… Bit ce ovaj tjedan tko je jamio jamio prosli cetvrtak.

Uskoro i kraj 2q sada samo smješak……….Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

blueman:

Alien: ” Pocistio netko s aska finu kolicinu na PTKM [smiley2] ” He, he… Bit ce ovaj tjedan tko je jamio jamio prosli cetvrtak.

Uskoro i kraj 2q sada samo smješak……….Pozdrav

Ja se nakrcao pa kaj bude [smiley2]


Sigurno šteka nešto!

Ne šteka.

No respect

New Report

Close