Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ne treba se sekirati, badel je u plusu valjda zbog pojacanog stresa ljudi se smiruju uz kapljicu[emo_dolar][emo_palacg]

ma ima neki napis da je netko kupio neki Badel d.o.o. ali to nije ovaj naš, tako da može slobodno i on dolje, imam dionice, da ne bi ispao druk za dolje

jesu sigurna luka…zato će se svi pobiti na bidu…a ni ne vidim da se baš hvalite na temi što smo danas trgovali…neki oprez je zavladao…čeka se rasplet situacije…eventualni odbijanac…pa da se svi pohvale kako su kupovali na dnu…[emo_smijeh]

Evo, ja ću, samo za tebe marcipane!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Minus 2,00. Gadno, gadno…a neke dionice nisu još ni odradile pad, bojim se još i toga….[emo_mrgud]

– 2,00 tek smo na pola

u potpunosti dijelim mišljenje sa kol.marcipan, tržište nam je plitko, likvidnost niska a korekcija je tek počela i sigurno će trajati neko vrijeme

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@Invest

Da se raspravljati koliko je realan ovoliki pad vani ali recimo da su vani u pravu,da je Kina zaista u problemima.
Sinoć je Shangai pao 8.5%.Utjecaj Kineza na svjetsko gospodarstvo je ogroman,Kina je i veliko tržište za USA i EU proizvode,ako je njima kriza i ostatku svijeta neće biti ništa bolje.
Od toga neće biti pošteđeno ni naše malo,rizično,nerazvijeno i nelikvidno tržište

eeee da bar mi pratimo kinu u rastu i u padu 🙂

al svejedno slabo to pada kod nas, treba još žestoko to srušiti, zašto ne iskoristiti priliku, samo da se nađe netko tko će prodavati

Ja sam već zadnjih nekoliko godina praktički kompletno u cashu – uz naravno, konstatno tradeanje (brzo nutra – još brze van).

Zbog toga sam propustio dosta rasta na pojedinim izdanjima, ali kad krene ovakva lavina (koja je, doduše, već trebala prije niz godina), on stvarno ne mogu ni pomisliti kako bih se osjećao da sam u pozicijama koje ne da ne mogu prodati s solidnim minusom – nego da na njima totalno ne nestane bida – i to na duze vrijeme – sto se vrlo lako moze očekivati na ovako plitkom trzistu.

Lijepo sam Vam rekao da će biti potopa i zato sam i izašao iz svih dionica.

A neka me admin. i dalje briše kada pišem da očekujem pad.

Pa indeksi su vani prenapuhani, čisti balon.

I sada ako opet dođe do svjetske krize.

Što Vi mislite da će onda hrvatsko gospodarstvo dalje rasti?

Aha…

Bio sam Vam lijepo rekao da je bolje uložiti novce u nekretnine.

Zemljišta.

ps. Baš me zanima kako će se kretati cijene turističkih dionica kada počne pad.

upravo o tome i govorim…naše tk je plitko…pogledajte što mu je napravilo 2008…..još se nije oporavilo….a prošlo 6-7 godina od onda…
a eto nas na pomolu novog kolapsa…pa neće se oporavit narednih 10 godina…
zato i jeste oposno ulagati na ovakvim tržištima…da i hoćeš ne možeš van…


invest i fender što mislite kad prosječni ulagač u fondove vidi slijedeći naslov po portalima i novinama

http://www.jutarnji.hr/kinezi-izazvali-paniku-na-svjetskim-burzama-ulagaci-u-bijegu–cijene-u-strelovitom-padu—nema-dobrih-vijesti—-/1404057/

kako će reagirati a lavina se vani zahuktala i neće samo tako stati

Naslov u istim onim novinama koje su prošle godine u ovo vrijeme složile duplericu pod rubrikom financije o tome kako svjetske burze padaju zbog pojave EBOLE u zapadnom svijetu… [emo_vrtimise]

Tome se rugalo i na pojedinim našim blogovima koji se bave tržištima kapitala.


u potpunosti dijelim mišljenje sa kol.marcipan, tržište nam je plitko, likvidnost niska a korekcija je tek počela i sigurno će trajati neko vrijeme

korekcija čega? kporekcija pada ili? pa Crobex nam je na istim razinama još od 2009.

New Report

Close