Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Igore nemojte paničarit , biti će to sve dobro 😉

Gusti crni oblaci se nadvijaju nad sve svjetske burze i bit će teško izbjeći da i mi malo pokisnemo.

Ja, ipak, hrabro predvidjam uskoro totalni potop.

“Dogadjaj” na HT-u od neki dan kad je praktički nestao kompletni bid u roku dok si rekao keks, mogao bi uskoro postati pravilo na mnogim perjanicama – kao u najboljim danima s kraja 2008. i početka 2009.g.

@kvart 99

Mirovinci su počeli ulagati u naše dionice.

Pad je zajamčen.

hahaha
a pljačkaju
na zse veći potop već kod kineza i cjelog svijeta

e to je zse i burza na hrvatski način

ovo je igra samo za određenu ekipu


Gusti crni oblaci se nadvijaju nad sve svjetske burze i bit će teško izbjeći da i mi malo pokisnemo.

Ja, ipak, hrabro predvidjam uskoro totalni potop.

"Dogadjaj" na HT-u od neki dan kad je praktički nestao kompletni bid u roku dok si rekao keks, mogao bi uskoro postati pravilo na mnogim perjanicama – kao u najboljim danima s kraja 2008. i početka 2009.g.

Polako, prvo ide tzv. odbijanac….

[emo_smijeh]

ovo mi je pomalo smiješno.. e sad je faca onaj tko ima cash, po ovim razinama kupovat neke dionice je čisti bingo.
Ljudi prestanite gledat što se vani događa, vani su dionice napuhane do boli, balon se stvara od 2008/9., dok su kod nas cijene prava mizerija..

Pa moramo biti moderni. Na dole. Jer na gore smo arhaizam teški.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Bit će to krvav odbijanac….hehe

šišanje ovaca… pogledajte samo gdje je danas crobex a gdje su neki drugi indeksi. gospodarststvo raste treći kvartal za redom, crobex se malo ulijenio zadnjih godina ali vratit će se on kad tad preko 2000. ako to mi ne shvatimo shvatit će netko drugi…

reži i beži tko još nije…[emo_beztona]


reži i beži tko još nije…[emo_beztona]

zašto bi rezao, čekam dividende, pa u dokup, pa sljedeće godine opet tako 🙂

Nevjerojatna panika,očito se smak svijeta bliži 🙂

New Report

Close