Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da, vidio sam i to. I da, s tim još nejasnije…

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Da li netko zna točnu informaciju zbog čega točno Porezna uprava evidentira svu trgovinu dionicama? Koliko znam trgovanje, odnosno dobit po prodaju još uvijek nije podložno oporezivanju! Na što utječu te evidencije?

Pa npr. ne možeš tražiti socijalnu pomoć, plaćanje DZO od strane države i slične stvari ako si slučajno ostao nezaposlen ili ispunjavaš druge cenzuse.


Pa npr. ne možeš tražiti socijalnu pomoć, plaćanje DZO od strane države i slične stvari ako si slučajno ostao nezaposlen ili ispunjavaš druge cenzuse.

Zašto to ne bi mogao dobiti ukoliko sam nezaposlen? Koliko znam svi nezaposleni ostvaruju pravo na DZO, bez obzira na stanje bankovnog računa (ili dionica), ili se možda varam? Srećom, zaposlen sam pa nisam siguran!
A kada će krenuti oporezivanja dobiti po prodaji-01.01.2016.?


Ima li mi netko ko bi mi mogo objasniti što je ovo danas. Promet na burzi 524,1M kn. Od toga OTC 3MAJ-R-A 510.500.000 kn. Ne bi to bilo čudno da 3MAJ nema sve skupa 1.362.140 dionica, a danas je OTC transakcija prošla od 5.000.000 komada po 102,10 kn.

Ko će mi objasniti o čemu se tu radi?


Sad je ipak malo jasnije:
Pogrešno prijavljena OTC transakcija dana 17.07.2015.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Smanjenje rejtinga nas je zaustavilo u uptrendu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

neka letargija na burzi. paklene vrućine rade svoje ili se čekaju fi?


neka letargija na burzi. paklene vrućine rade svoje ili se čekaju fi?

Gola istina o realnom rastu gospodarstva i BDP-a stiže idući tjedan.
Za razliku od većine zaglupljenog i ćoravog naroda vidjeti ćemo što je prava istina.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

obveznica RH 5,105 mil, mi 105 000, za prvih 15 minuta


A kada će krenuti oporezivanja dobiti po prodaji-01.01.2016.?

tako je pisalo, tj. da je propis već donijet, a primjena odgođena na 01.01.2016.

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

zadnja transakcija . 10:20:14 ?! ili mi broker šteka ili..?

who dares, wins

šteka. ali ništa nisam propustio.

who dares, wins

New Report

Close