Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa i ako grčka rikne i izađe van, to će imati negativan efekt kratkog daha. europa se riješi jednog/jedinog problematičnog člana, malo udara po euru (koji je po meni bio podosta precijenjen), i onda samo gore. poledajte koliki ima udio grčka u bdp-u eu, te koliko ima udio stanovnika! oko/ispod 2%!! i čemu toliko drame?? to njemačka napravi za mjesec dana!

Dapače kad se ove slike iz Grčke budu gledale u Španjolskoj i Italiji manje će ih boljeti vlastite mjere štednje

Situacija bolja od očekivanja.
Dokapitalizacija Podravke po 300 i nije baš dobar posao za male dioničare koji
ako su strpljivi mogu kupovati i na 300.Radije i po 310 na ZSE nego po 300 u dokapu, jer ih treba čekati,možda i šest mjeseci kao OPTE i DLKV.
Dakle,dokapitalizacija PODR neće isušiti posljednji keš od špekulanata,a oni su sol i papar burze.
Da li će slično biti i sa LKRI.
Zašto se doikapitalizacija LKRI i LKPC radi istovremeno,da li se malim dioničarima ne želi dati prilika da sudjeluju i u jednoj i u drugoj.Da vlada
djeluje koordinirano promislio bih da to rade namjerno i razmišljao da se radi
o zavjeri.Smatram da se to dogodilo slučajno,a zlonamjernici bi rekli da se
pogoduje institucionalcima da se nakrcaju.
U očekivanju boljih poslovnih rezultata,naročito,za “turiste”možemo očekivati
da će rasti iako su već sada preskupi.A skupi su jer su u modi!!!!!!

Sve u svemu,med i mlijeko na kapaljke.
Naravno osim onima koji imaju PUNT=Pounje=donje rublje.jer otvaranjem PSN
imamo zagarantiranu proizvodnju donjeg veša za srednju i višu klasu potrošača
u Hrvatskoj i ostalim djelovima više socijalističke Jugoslavije.Bolje da naš
napaćeni narod uživa u lijepom donjem rublju nego da se truje sa kineskim otrovnim bojama na intimnim djelovima tijela.
Molio bih moderatora da me odmah ne izbriše da se ovi što besplodno zure u
ekran malo razonode.

Danas je atack na dole na gradjevinu

pepe7

nisam vidio nigdje da LKPC ide u dokap molim info gospon lopina

ma daj me nemojte j….. najprije s rivp guranje.. pa nikak… pa onda ht siljenje…pa ode malo prevec pa s adris 2 kom dole….. il pis*ite il ka*ite……

s padom indeksa srusite sve onda s par njih indeks vracate…. niti su sve zasluzile dole niti sad sve koje gurate zasluzuju gore

pepe7


ma daj me nemojte j….. najprije s rivp guranje.. pa nikak… pa onda ht siljenje…pa ode malo prevec pa s adris 2 kom dole….. il pis*ite il ka*ite……

s padom indeksa srusite sve onda s par njih indeks vracate…. niti su sve zasluzile dole niti sad sve koje gurate zasluzuju gore


Kolega, vi trgujete indexom?

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.


nisam vidio nigdje da LKPC ide u dokap molim info gospon lopina

LKRI i Podravka,a ne LKRI.
Podravka nas neće isušiti,jer nema razloga ići u dokapitalizaciju dok je cijena
na burzi isto toliko cca 300.
Sutra ćemo imati i cijenu dokapitalizacije za LKRI.S obzirom da nedržavni vlasnici
imaju cca dokap 1,25 mil dionica ,što cijena bude bliže 40/cca 50 mil kn/ moglo bi se početi prodavati LKRI,ali i ostale dionice radi dokupa.T+2 je 13.7…možda i 14.7.zadnji dan.p
Volio bih da cijena dokupa bude što veća tako da upisanici iz drugog kruga
ne ostvare pravo na dokup i da im se novac vrati,a to bi moglo dovesti i do
laganog povečanja likvidnosti.Ako dokapitalizacija bude po 40 tržište bi se
trebalo lagano urušiti.
Dakle,dok se rulet okreče volio bih da se zaustavi na barem 60,a ćini mi se
da će biti bliže 40.

Sve ovo nekako djeluje da se događa veliko preusmjeravanje novca s kineske burze na domaću…

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.


Sve ovo nekako djeluje da se događa veliko preusmjeravanje novca s kineske burze na domaću…

ima tu nešto i naših od ranije

danas sve što nešto vrijedi, oko 7% u plusu, kada se malo bolje pogleda one koje rastu, kao da netko napucava svoje dionice u ovom rastu

Ima li mi netko ko bi mi mogo objasniti što je ovo danas. Promet na burzi 524,1M kn. Od toga OTC 3MAJ-R-A 510.500.000 kn. Ne bi to bilo čudno da 3MAJ nema sve skupa 1.362.140 dionica, a danas je OTC transakcija prošla od 5.000.000 komada po 102,10 kn.

Ko će mi objasniti o čemu se tu radi?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

A zajedno sa ovim http://www.poslovni.hr/burze/3-maj-povecava-kapital-za-51-milijun-kuna-299203 , još nejasnije !

New Report

Close