Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko INU prodaje Zlato prodaje.


DDJH se dobro drži na 240… nije ipak sve tako crno… [smiley6]

Pricekaj da radnici pocnu s rasprodajom pa ces vidjeti crnila…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet


sramezljiva trgovina danas, izgleda da se nema para…

Prije će biti da je ekipa na kupanju i laganom cvrljenju na suncu…..[smiley5]

A mi smo jedni od rijetkih loosera koji smo pred ekranima…

Dođite i hurdite....


mislim da bi moglo bit zanimljivo…….. [smiley11]

Po čemu ste to, kolega, zaključili??? [smiley2]

Dođite i hurdite....

Najgori su spori paničari, tak da se ne treba zavaravati kak cijena nemre niže. Zapamtite – navek može niže.
Makar u pravu su oni koji kažu da je blesavo da cijena pada na samu vijest da bu radnici dobili dionice. Između odluke i realizacije bu još dost vode prošlo Dravom.

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

Moglo bi zatišje potrajati još u utorak i srijedu prijepodne a onda the only way is up jer ipak je kraj polugodišta.

Nije baš santa clause run ali bi se trebalo osjetiti

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Kaj to rade sa Konzumom,po jednu dionicu i spuštaju ga svaki dan po 2%.A u idući petak je skupština,dobri rezultati,tko prodaje taj je stvarno u gabuli sa novcima ili je lud.[smiley2]

wunderkind:

mislim da bi moglo bit zanimljivo…….. [smiley11]

Po čemu ste to, kolega, zaključili??? [smiley2]

mislio sam zanimljivo vruće! [smiley2][smiley2][smiley2]

Najgori su spori paničari, tak da se ne treba zavaravati kak cijena nemre niže. Zapamtite – navek može niže.
Makar u pravu su oni koji kažu da je blesavo da cijena pada na samu vijest da bu radnici dobili dionice. Između odluke i realizacije bu još dost vode prošlo Dravom.

A u redu je da raste na osnovu vijesti da ce se za 5 godina nesto mozda desit? Takva je nasa burza, samo spekulacije se broje.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Dosta mi je svega za ovaj tjedan i idem se relaksirat na bauštelu!!! Ima li zainteresiranih? Wunderkind? Idealno je vrijeme za radove….

Dođite i hurdite....


Dosta mi je svega za ovaj tjedan i idem se relaksirat na bauštelu!!! Ima li zainteresiranih? Wunderkind? Idealno je vrijeme za radove….

gdje radite piramide? u Visokom[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Zakaj se svi na MLDN lipare na 304, ako je fer cijena za ulaz 260-280[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

New Report

Close