Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i to da docekam, ni jedna dionica iz portifelja mi nije pala danas. [emo_dolar][emo_palacg][emo_naivan]

Broker Niko Delić osvrnuo se na saborsku sjednicu na kojoj je Udruga Franak sudjelovala u srijedu.

“Udruga Franak predložila je gotovo rješenje institucijama koje ne bi išlo na teret poreznih obveznika, a predano je prije dva mjeseca predsjedniku Saborskog odbora za financije i državni proračun za koje nismo dobili nikakav odgovor. Sjednica u srijedu bila je predstava za javnost na koju su pozvali novinare kako bi pokazali da oni nešto rade po tom pitanju. Usudim se reći da se velika energija ulaže da se ovaj problem uopće ne riješi”, smatra Delić.

Namjerno dirigirana i izvedena do savršenstva ova kriza do sad je sa ZSE nestalo preko 400 milijardi kn a koje su se prelile u neke đepove i od tajkuna napravili extra tajkune a građane opljačkali
HNB hanfa dorh

situacija je takva da treba ugasiti komp i ići se baviti pametnijim stvarima.

who dares, wins


situacija je takva da treba ugasiti komp i ići se baviti pametnijim stvarima.
A ja sam još prije 3 tjedna poveo se za onom Vašom u vezi Badela “Ovo je JEDINA dionica u kojoj trenučno vidim mogućnost brzog rasta na ZSE.” (a i sam tako razmišljah) Pa sad čamim na -20% Nisam ukalkulirao Slavnu Vladu i njene malverzacije o tome ŠTO je KOME NAMIJENJENO . Honorar će biti barem -20% kroz 6 mjeseci na isteku mandata…

tako je kolega verdi, kao i svakog petka. valjda brokeri produžuju vikende u zadnje vrijeme!


a ovo odrasti… pa kud vise dosta mi i ovo…. ja bi rado podjetinjio malo😉

Tu se slažemo [emo_palacg][emo_smijesak]

Udri po bidu jer grčka bankrotira, koja je ovo sprdačina, baš smo si feš i moderni [emo_vrtimise][emo_vrtimise]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

pa šta je tu čudno? kad vani pada i mi padamo,, kad vani se vrate na ATH,, mi ostanemo tamo di smo pali 🙂

jest da su prometi manji od slastičarnice ili kafića na moru al hbga, tako je

Ma već smo xxxx puta doticali ovu razinu i nije išlo niže, niti neće tako da je svaka kupnja ziher tko god ima živaca čekati a ja ih imam iako sam ponekad nestrpljiv ali dugoročno ovdje frke nema, može ići samo nabolje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Mi smo grcka u hrvatskoj.neznam cemu nasa burza toliko brine o grcima.

pa i ako grčka rikne i izađe van, to će imati negativan efekt kratkog daha. europa se riješi jednog/jedinog problematičnog člana, malo udara po euru (koji je po meni bio podosta precijenjen), i onda samo gore. poledajte koliki ima udio grčka u bdp-u eu, te koliko ima udio stanovnika! oko/ispod 2%!! i čemu toliko drame?? to njemačka napravi za mjesec dana!

nasa burza niti nije dozivjela neki oporavak nakon 2009 tako da je i udio stranih fondova mizeran da INA nije tu gdje je Crobex bi bio oko 1600 bodova tako da sto se mene tice moje dionice nece dobiti po ovim cijenama marginaniti lombardnih kredita nemam a neka nekog drugog pljackaju

New Report

Close