Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slučaju mora se iskristalizirati do 2016. god. a u međuvremenu mogu oni skupljati koliko hoće kad je zakon van funkcije minimalno još 6 mjeseci. Iako mislim da neće zaživjeti ni u 2016. a ako hoće porez na DOBIT biti će 12% a ne 12% na ukupne prihode.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

kolega avax- nisam baš siguran.

Uglavnom, poslao sam upit u Poreznu upravu, nadam se da ću dobiti adekvatan odgovor!

Zaba nakon svega još 3,5+, vern 8,5%+, ht taman krenuo, na ovoj burzi samo čemer i jad[emo_novac].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

gledam svoje dionice i sve je lupljeno po bidu. pa dokle, majku mu?

Zurim u monitor i mislim si kako je moja teorija opet na djelu:
“Vidi kako ide jeftino!” , par minuta poslije ” Vidi još jeftinije!!!”

josef …. da bas too…. i tu se bas ljepo vidi sad ko je ko ….ko su brokercici….. ovo je odjednom izvuceno kao tema i svi za njom….. stim da ih oola koji komentiraju smisljeno pustili

pepe7


josef …. da bas too…. i tu se bas ljepo vidi sad ko je ko ….ko su brokercici….. ovo je odjednom izvuceno kao tema i svi za njom….. stim da ih oola koji komentiraju smisljeno pustili

…i ostale teorije zavjere. Daj odrastite gospon tomo. Inače koliko ja znam brokerčićima je do što većeg prometa tako da vam i logički teza totalno naopako. Ali opet svatko ima svoju logiku, bitno je da paše uvjerenjima.

Inače – našao sam stare članke u kojima piše da će se na kraju godine moći dobiti povrat poreza u slučaju da ste izgubili. Npr ako ste zaradili 60.000 i izgubili 40.000 porez ide na 20.000. Nije all that bad, ali opet komplikacija. Misterija jedino ostale kako kako će tretirati dokup dionica, ali ne sumnjam da će ići na štetu dioničara.

jedna jedina transakcija na otvaranju [emo_smijeh]

ssavage ma nisu teorije zavjere..a ovo odrasti… pa kud vise dosta mi i ovo…. ja bi rado podjetinjio malo😉

pepe7

kolege
pa u koje dionice vi ulažete novce!!?? meni odavno nije bila tako dobra godina!! tnpl, adrs, podr, zaba, atln,…. izračunajte sami! naravno ima i problematičnih, ali u malom postotku! bez dividendi 21%.


kolege
pa u koje dionice vi ulažete novce!!?? meni odavno nije bila tako dobra godina!! tnpl, adrs, podr, zaba, atln,…. izračunajte sami! naravno ima i problematičnih, ali u malom postotku! bez dividendi 21%.

Uh što volim ‘redovan režim’, plata ide, a ja ležim[emo_namigusa].

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

ja svoju godišnju realizirao 26.05. od sada radim za državu!

New Report

Close