Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Hvala, proradilo mi je ali znat ću ubuduće.

Samo da se zna ide opaki bull na zse.
Sjetite se ovog posta na jesen i zimu.

Opaki bull!!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

ja bulčina i pol kažem niš od toga. bar kako trenutno stvari stoje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ma kolko vi seruc.. po crobiju, meni se isto čini da su motori zapaljeni…[emo_palacg][emo_novac]

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Gdje su zapaljeni ako mogu znat? Koje dionice? Event. Maistra… ako dođe do proboja 200 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Crobi se čini se probio. Zaba, hupz, ht, pa i ledo, ina, turisti…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

daj bože da krene.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

nema ovdje rasta do kraja godine, bit će povremenih bljeskova na nekim dionicama, ali burza je generalno mrtva.
sad se može jeftino kupiti, ali problem je što se potom nema kome prodati…
a ništa, čekamo izbore i novu vladu pa se možda stvari pokrenu na bolje

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

i ja mislim tako, vidjet ćemo šta nose kvartalna…

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Slažem se, slijedi ulazak dosta svježeg keša na tržište. Trenutno stagnacija zbog investiranja u turizam, pripremanje sezone ali poslije ljeta sliti će se dosta novca na zse. Ova godina biti će prelomna

Ne kužim kaj svi kukate, meni je relativno dobra godina za sad, plus oko 10-ak % bez dividendi, s time da nisam sudjelovao u adrisu, rizu, a od turista imam samo hupz, a zadnji sunh sam prodao ovih dana. Zaba je bila skočila 20% i opet će, podr se rasprodavala po 270, adpl ispod 80, kras konstantno raste…

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

kolega
moraš imati “prave” dionice, a ne fondovsko smeće![emo_namigusa][emo_smijesak]

New Report

Close