Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne brinem se ja uopće. Čekam da počnu radnici prodavati jer da dođe i pola njihovih dionica na burzu cijena će pasti na 200 kn jer je ogromna količina. FIMA će čekati pad kao i mi, pa nisu ludi sada kupovati kad će uskoro biti osjetno jeftiije. A tko sada kupuje, njegova stvar. Ja volim kupovati jeftino, a ova cijena DDJH u ovim okolnostima to nije. Tržište to počinje uviđati i cijena klizi dolje.

Ignore: KressoM, delux

Osobno vidim priliku za podebljavanje pozicije u Đuri, iako je to uvijek dvosjekli mač kupovati u trenutku pada cijene. Sistemom izjednačavanja dolarskog troška.

Sve više komuniciramo, sve se manje razumijemo

Moje je mišljenje da na našoj burzi ima puno dobrih dionica pa neznam zašto se sada srlja u DDJH ,
Bit če vremena za dokup budite sigurni samo treba malo pričekati

sramezljiva trgovina danas, izgleda da se nema para…

“Please, God, Just One More Bubble.”


sramezljiva trgovina danas, izgleda da se nema para…

ja mislim da će bit bar 10 milja prometa danas…

mislim da bi moglo bit zanimljivo…….. [smiley11]

Ima se para al se čeka nisko. Sačekuša za medvjede

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Čini mi se da se već bježi na more ,duuugi vikend, ulagači kupuju opremu za plažu treba i to imati heh
Šalim se sramežljivo danas ….[smiley2]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Ima se para al se čeka nisko. Sačekuša za medvjede

Takodjer [smiley2]

mozda “zatišje pred buru”[smiley2]

Na Viru pokupljeno sve do 1,350. Preko 2 mil kuna. Ne znam jel to reakcija na deal s IPKK al ako je onda bi IPKK trebao potegnut još jače, jer oni su ti koji će više dobiti spajanjem

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

DDJH se dobro drži na 240… nije ipak sve tako crno… [smiley6]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

New Report

Close