Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možete li me uputiti na neki post, temu ili članak o javnim dražbama? Kako to funkcionira, kolika je brokerska provizija, koliki su troškovi prijenosa, što su prava itd.?

CERP je objavio popis dražbi, piše putem ZSE, a na ZSE se ne spominju nikakve dražbe u 2015. http://cerp.hr/default.aspx?id=1333


napucali HT na 169 kn i evo crobexa na +0,32% dok se sa 90% dionica uopće nije trgovalo….
HT + ZABA = 90% prometa burze
sprdačina od burze.

Niste u pravu.HT je prvi vagon.Ako ga je pokrenuuo neki strani investitor efekt
će biti veći nego neki domaći.Logično bi bilo da je neki stranac,jer u EU ima
para kao u bajci.Da li je na dijelu zakon spojenih posuda pa se voda prelijeva.
Moguće,ali samo moguće!!!!
U svakom slućaju dobar znak za ZSE.


napucali HT na 169 kn i evo crobexa na +0,32% dok se sa 90% dionica uopće nije trgovalo….
HT + ZABA = 90% prometa burze
sprdačina od burze.

Od 190 dionica na tržištu dosad se trguje sa 27. Strašno.
INA, HT i PODR služe za držanje Crobexa na istoj razini.
Tako su naštimali indeks pa ljudi misle “gle upće ne padaju cijene dionicama”, hahaha

Prva liga u žiži.
ADPL,HT,KOEI,PODR,RIVP?
I ZABA zbog velike dividende?
Izgleda da ih ne privlaći ERNT koji je fundamentalno precijenjen,Ina koja je skupa
do neba,ATGR koji nije podcijenjen.
Neki ozbiljniji igrač kupuje hrvatsku prvu ligu,ali ipak selektivno.Smatram da im je izbor pravilan.
Da li nas zapljuskuje novi val likvidnosti.
Oslobađa se lova iz prve lige,pa bi to trebalo povećati potražnju i za drugom ligom/crobex/pridodajte OPTE,LULG i PCTS/,kasnije bi trenale doći na red i treća liga tj dionice iz crobexa
plus,četvrta liga bi trebala krenuti malo kasnije a to su ostale dionice
iz redovnog trgovanja/četvrta liga/a tek tada dolazi peta,šesta i sedma divizija
iz posebnog režima za bedake sa kojima pokušavamo trgujemo jednu sekundu u 13 sati.
Uvijek se pojavi pokoja dnevna zvijezda,tako da nije dosadno!!!
Med i mlijeko teče,dokle????
Za mene ovo je bolje od očekivanja!!!!!



napucali HT na 169 kn i evo crobexa na +0,32% dok se sa 90% dionica uopće nije trgovalo….
HT + ZABA = 90% prometa burze
sprdačina od burze.

Niste u pravu.HT je prvi vagon.Ako ga je pokrenuuo neki strani investitor efekt
će biti veći nego neki domaći.Logično bi bilo da je neki stranac,jer u EU ima
para kao u bajci.Da li je na dijelu zakon spojenih posuda pa se voda prelijeva.
Moguće,ali samo moguće!!!!
U svakom slućaju dobar znak za ZSE.
[/quote]

Evo ti prvi vagon na 250 000 kuna prometa, LOL.

Med i mlijeko teče,dokle????
Za mene ovo je bolje od očekivanja!!!!!

Med i mlijeko i bolje od očekivanog je tebi, Grčiću i Marasu..
Samo izvuci zaključak iz te činjenice….

Redovni promet 371.147,27
petak standardno ništa. ugasiti kompjuter. trenutno bar 100 ljudi gubi vrijeme gledajući ovo.

who dares, wins


Redovni promet 371.147,27
petak standardno ništa. ugasiti kompjuter. trenutno bar 100 ljudi gubi vrijeme gledajući ovo.

osobno sam već razmišljao uputiti zahtjev na ZSE, obzirom da sam ulagač na burzi koja u sat i po, napravi 350 000 kn, da me stave u segment promatranja, nisam siguran da bi rezultati bili impresivni

Vidim da se klasično pikulanje Inom i HTom da bi se Crobex umjetno održavao na istom nivou, nastavlja i dalje…

ponuda ko u priči:
možete kupiti:podravku ako kupuje država mogu i ostali
kupite hac-onc pa ne budete valjda ceste dali drugima
kupite hep jer to bu lider u okruženju.puni su love a ide i Hipo pardon IPO
kupite Hpoštansku banku dubioza ko u priči
ide dokapitalizacija pa kupite luku Rijeka.željeznica kreće prema luci
kupujte adris a gazda ne da da se tdr proda a veli da se prodaje.meni se čini da bi on ovce i novce
ponuda graha u Maksimiru za 1 svibnja a dela ga onaj koji najviše dela a dela
365 dana u godini

burza u hrvata bi trebala prestati delati jer ovo je više smiurija

koji ima zagarantiran prihod u sljedećih 50 godina i koji je dobra investicija”, naglasio je Hajdaš Dončić.
zašto ih onda prodajemo no nema veze ja bum kupil samo da mi ne zemeju mirovinuhttp://www.seebiz.eu/hajdas-doncic-ne-uspije-li-plan-b-monetizacije-upitne-mirovine-i-place/ar-110469/

kad mirovinci mogu kupovati petrokemiju i ostalu boraniju mogu valjda i ja ceste
jer one život znače

Kupuješ autocestu ili firmu koja ima koncesiju za tu autocestu? [emo_namigusa]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

New Report

Close