Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

crobex je izmanipuliran sa par dionica
tako ove brojke od crobexa su lažne
izbacite samo inu na 1200 kn paceta vidjet drugu sliku crobexa
recimo mi branitelji smo na ini pokradeni a crobex narastao tad je kosorka prodala naše dionice iz braniteljskog fonda a dionica ode na 4 i više koju a mi dobišmo 1800 kn tako da sadašnje stane crobexa je ispd 1000 bodova
sve je to jedna velika igra di mali stalno gube


crobex je izmanipuliran sa par dionica
tako ove brojke od crobexa su lažne
izbacite samo inu na 1200 kn paceta vidjet drugu sliku crobexa
recimo mi branitelji smo na ini pokradeni a crobex narastao tad je kosorka prodala naše dionice iz braniteljskog fonda a dionica ode na 4 i više koju a mi dobišmo 1800 kn tako da sadašnje stane crobexa je ispd 1000 bodova
sve je to jedna velika igra di mali stalno gube

2800,00 je bila ponuda Mola, ali ni to nije nikako dovoljno dobra cijena, netko je osim Sanadera odigrao svoju igru, braniteljima je dobar i šator

Pridružujem se kolektivnom kukanju i plakanju.
Ovaj ZSE je zbilja jedna katastrofa od burze, pogotovo ako čovjek baci oko na globalna tržišta koja rastu li ga rastu.
Na najavu štampanja ojera sam ubacio neku siću u fond euroaktiv i već imam pristojnu zaradu, a domaće dionice mi svakim danom manje vrijede.
Užas i grozota, a što je najgore, ne nazire se dno !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Vi ovdje pljujete po burzi, a HR kompanije posluju najgore u svojoj povijesti. I šta je tu burza kriva? Šta bi dionica PTKM trebala rasti nakon što svake godine napravi 400 mil kuna gubitka samo zato što raste DAX? Pa vani dionice zbog niskih kamata zarađuju više nego ikad (pogotovo SAD do nedavno), povećavaju svoju dividendu i otkupljuju vlastite dionice, što posljedično vodi i do rasta cijene dionice. Šta je ZSE kriv što je pola dionica u PSN, a druga polovica u nikad većim gubitcima? Kupite dionice kompanija koje zarađuju, pa da vidite da ima dionica koje rastu. 95% njih na ovom forumu kupuje dionice tipa DDJH, HDEL, PTKM, JDPL, KSST, DIOK itd. i onda se čude kako im to ne raste i kako gube pare. Naravno onda krene zazivanje USKOKA, HANFE i ostalih pravosudnih organa. Ništa vam burza nije kriva. Ona točno prikazuje stanje kako bi i trebalo biti. Iako je naša dosta neefikasna kad tad se shvati da zapravo dionica ne vrijedi i čak one s velikim pokrićem (kao PTKM) dođu na realne razine.


Pridružujem se kolektivnom kukanju i plakanju.
Ovaj ZSE je zbilja jedna katastrofa od burze, pogotovo ako čovjek baci oko na globalna tržišta koja rastu li ga rastu.
Na najavu štampanja ojera sam ubacio neku siću u fond euroaktiv i već imam pristojnu zaradu, a domaće dionice mi svakim danom manje vrijede.
Užas i grozota, a što je najgore, ne nazire se dno !

kakav je euroaktiv fond?,koja banka ga nudi?.

Novci su otišli izgleda na forex a fondovima Mršić neda da troše jer će mu trebati uskoro svaka lipa


Vi ovdje pljujete po burzi, a HR kompanije posluju najgore u svojoj povijesti. I šta je tu burza kriva? …..

Doista burza nije ništa kriva, odraz je poslovnog sentimenta, poslovnih prilika i poslovanja poduzeća od kojih je sastavljena i lijepo sam napisao da je to katastrofa od burze na kojoj se dno ne vidi.
Da li sam trebao poimence nabrajati sve sastavnice burze, njihove poslovne rezultate i nakon toga donijeti zaključak da su nam poduzeća koja su izlistana na burzi u banani i da se ne vidi kada bi moglo kreniti na bolje?
Pa lakše mi je reći – burza je u kujcu. Time sam sve rekao.


kakav je euroaktiv fond?,koja banka ga nudi?.

ZB euroaktiv (Zagrebačka banka)

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ulazite u ono sto valja pa cete i zaraditi koju kunu.Prinos porfelja u ovoj godini za sada 31%,pojedine dionice su mi vec neko vrijeme u korekciji,pomalo krece novi val,caka se prvi kvartal.Jdgt-r-a dividenda vise od 10posto(ne kuzim kako tu mozete pogubiti novce),Rizo-r-a najbrutalnija dionica na zse narednih par godina,zapamtite to,Lrh-r-a ovih dana “netko” ce poskidati sve do 4500-5000kn,do kraja godine 6000kn sigurno i skromno predvidjanje,Ingra objaviti ce u ovoj godini bar jedan posao,to ce napucati cijenu preko 5 kn(nemam dionice),Viadukt ce graditi Peljeski,cijena preko 400 kn,Aci nebruseni dijamant,s turistima opcenito ne mozete faliti.Uglavnom na zse ima brutalnih prilika,nevjerovatno podcijenjenih firmi ali i jako skupih.Samo dokup u svakoj korekciji ako imate love i znate sto kupujete.Nije nagovor na nista nego osobno vidjenje stvari.

@bodul11

Ma daj ne kenjaj ….

halfte trinken, halfte Šarcu geben



@bodul11

Ma daj ne kenjaj ….

Sta ti nije jasno,pojasni?

svaki komentar “trgovanja”[emo_smijesak] je suvišan, odoh na kavu

Izgleda da je ovdje već počela ljetna pauza……spojena s Uskršnjim blagdanima.

Strava od burze. [emo_beztona]

New Report

Close