Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jel netko prodavao danas HEFA-R-A?


HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 20 20,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22

Lopina izašao?

Promjena cijene je -99,78%!
[/quote]
Najgore je iza nas.
Na tih 99,78% ,još se prepolovilo.dakle ukupno 99,9%.
Ali ima još prostora,na zadnju cijenu od o,50 može se još 49 lipa šoto!!!!
drž te gaće

nakon 3 dana sam se ovdje logirao i vidim da vlada totalno mrtvilo kao i na cijeloj ZSE….niti se isplati više pisati na forumu niti trgovati na burzi.
pozdrav do daljnjega

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

ćao

Nakon poslovno korektnog odnosa HANHE pri obavijesti o javnom pozivu za dokapitalizaciji LKRI mislio sam da je došlo do pomaka na bolje.
A onda hladan tuš sa Badelom.Ponovno balkanska krčma,pogodovanje podobnim i
informiranim.Bez blokade trgovanja,bez potpunih informaciji tj.sa poluinformacijama se trgovalo.Ovo nije fair prema dioničarima.Nismo svi isti.
Da li se Badelu otpisuje dug od gotovo 300 mil kn.Zašto se otpisuje.Tko je to
poklonio dioničarima BADELA.Pokloni ne postoje.Što je država/porezni obveznici/dala zauzvrat.Činjenica je da gdje imamo državu kao mvećinskog vlasnika
ili važnog vjerovnika,ne možemo predvidjeti ishod restruktuiranja.Badel je spržio toliko novca da je bio zreo za stečaj.Raj za podobne i vladajuće.Bliže se izbori, pa se krade i što izbori budu bliže biti će sve više krađa.Posljednji ples vladajućih.
Ipak,bez obzira što je nezakonito ima i jedna dobra stvar.Danas su Badel kupovali informirani sa spremljenim sredstvima za kupnju dionica.I to je nova likvidnost.Za našu presušenu baru svaka kuna je dobrodošla!!!Čestitke onima koji su prodali,čak i onima koji su uhvaćeni na spavanju pa ih pomelo.
Oslobodio se špekulativan kapital.Super za sve osim za kešoljupce!!!!!

i dalje ovdje nema ništa novoga osim što crobex i dalje tone kao kamen, trenutno je na -0,68%..sad će oporavak ZSE, samo što nije [emo_vrtimise]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

neki izgleda trguju Crobexom koji tone pa će propasti burza a očekuju odlične
prinose u turizmu a u sastavu Crobexa sami turisti
čudna neka matematika

Iz plana koji se salje u Bruwelles ;

7. Privatizacija državnih poduzeća

– Proces se mora ubrzatikoji

Ajde da vidimo od 20.03 pa do 20.09 koliko ce se icega od drzavnih poduzeca privatizirat.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

čemu trebamo zahvalit igračima što su danas bacili index i dionice na koljena

dok se cjeli svijet zeleni crobex i dionice na zse konstantno u crvenom a ovo danas čisto iživljavanje velikih

Koji cirkus! U foto-finišu Crobex iz -1,17% na – 0,51%. Spas s par tisuća Kn. Nevjerojatno čega smo mi dio.

lp,

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp


Koji cirkus! U foto-finišu Crobex iz -1,17% na – 0,51%. Spas s par tisuća Kn. Nevjerojatno čega smo mi dio.

lp,

trude se svim silama, ali uspijeva im samo na kratko, danas je crobex opet na -0,38% i sve je bliže potonuću ispod psihološke granice od 1700 bodova. bit će super ako SDP/HNS kojim slučajem pobijede na izborima jer ćemo onda kupvoati dionice pri crobexu 1000 bodova [emo_smijeh][emo_palacg]

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Meni je jedino super to što još uvijek postoje entuzijasti i, bolje rečeno, budale poput mene koji troše svoje dragocjeno vrijeme na praćenje ove sramote od burze.

A dzaba to što ćemo kupovati dionice na 1000 ili 500, kad već odavno nemaš kome prodati veće količine, osim u rijetkim situacijama preuzimanja, najava privatizacije i sl.


Meni je jedino super to što još uvijek postoje entuzijasti i, bolje rečeno, budale poput mene koji troše svoje dragocjeno vrijeme na praćenje ove sramote od burze.

A dzaba to što ćemo kupovati dionice na 1000 ili 500, kad već odavno nemaš kome prodati veće količine, osim u rijetkim situacijama preuzimanja, najava privatizacije i sl.

ja žalim dan kad sam uopće i krenuo u trgovanje u ovoj močvari…uglavnom došao sam do zaključka da na ZSE više ništa neću kupit, bez obzira da li raslo, padalo ili što god već…također sam započeo s prodajom svega što imam u posjedu. Neki dan prodao Jamnicu, eto toliko da potvrdim riječi koje sam napisao..čekam malo oporavak ostalog u što sam uložio i di sam u nekom gubitku i od tamo bježim i nikad više ne ulažem u ovu glupost od dionica.
čast svakom, ali u ovoj državi poštenja nema

New Report

Close