Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Đuri opet malo fali do blokade. Na niže.

reci ti nama kako stoji FNVC rađe i zbog čega bismo ga trebali kupovati

apoksiomen:

Đuri opet malo fali do blokade. Na niže.

reci ti nama kako stoji FNVC rađe i zbog čega bismo ga trebali kupovati

Meni stoji dobro.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

INA opet blizu 3,000

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

SLK:

thompson: ” Kada počinju izlaziti polugodišnja izvješća? ” Uglavnom nakon prvog kolovoza.

A najveći broj od 10.8. do 14.8.

Opet bu portfelji rasli oko Velike Gospe.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Đuri opet malo fali do blokade. Na niže.

E sad treba kupiti i lijepo poentirati za koji dan..

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

apoksiomen:

Đuri opet malo fali do blokade. Na niže.

E sad treba kupiti i lijepo poentirati za koji dan..

slažem se. Ja bih rado kupovao, da imam išta slobodnog casha…[smiley3]


Conan O’B: ” SLK: ” thompson: ” Kada počinju izlaziti polugodišnja izvješća? ” Uglavnom nakon prvog kolovoza. ” A najveći broj od 10.8. do 14.8. ” Opet bu portfelji rasli oko Velike Gospe.

Samo tempiram ulaz a nije da sam cicija. [smiley2]


apoksiomen: ” Đuri opet malo fali do blokade. Na niže. ” E sad treba kupiti i lijepo poentirati za koji dan..

Jedino je pitanje gdje je dno… [smiley1][smiley10]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Dno ćemo vidjeti uskoro kad radnici počnu prodavati dionice DDJH na burzi. Oni nemaju lock out pa će to bez sumnje srušiti cijenu. Zato ne treba žuriti s kupnjom.

Ignore: KressoM, delux

mreich:

Conan O’B: ” SLK: ” thompson: ” Kada počinju izlaziti polugodišnja izvješća? ” Uglavnom nakon prvog kolovoza. ” A najveći broj od 10.8. do 14.8. ” Opet bu portfelji rasli oko Velike Gospe.

Samo tempiram ulaz a nije da sam cicija. [smiley2]

Čuvaj se hrvatske korupcije potkraj ovog mjeseca i početkom slijedećeg. Da ti ne bi cijene otišle mjesec dana prije objave izvješća.

No respect


Dno ćemo vidjeti uskoro kad radnici počnu prodavati dionice DDJH na burzi. Oni nemaju lock out pa će to bez sumnje srušiti cijenu. Zato ne treba žuriti s kupnjom.

Ma ništa prijatelju od prodaje radničkih dionica ljudi su upućeni i osnivaju svoj fond.
Jasno im je da ta dionica mora rast jer i sami znaju bolje od nas kakvi hi poslovi očekuju.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Dno ćemo vidjeti uskoro kad radnici počnu prodavati dionice DDJH na burzi. Oni nemaju lock out pa će to bez sumnje srušiti cijenu. Zato ne treba žuriti s kupnjom.

Bez brige ti budi za njihov lock out imaju oni jako dobar lock out ,mislim na većinu radnika.
Ovo sad što pada cijena ne pada što su se radničke dionice pojavile na burzi,nego panika pa mi mali prodajemo u nadi da ćemo kupovat po 180-200.Ali neko i to kupuje što mi sad prodajemo.I to pogledaj u kojim količinama.Mislim da fima neće pustit đuru na 200 jer je to opasnost da se u đuru ubaci neki jači fond.Samim tim bi fima izgubila mogućnost kontrole i manipulacije tom dionicom.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

New Report

Close