Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 20 20,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22

who dares, wins

burza je na aparatima, u skoro 2 sata trgovanja promet je jadnih 0,9 mil.kn [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux


Jel netko prodavao danas HEFA-R-A?


HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 20 20,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22

Lopina izašao?

Promjena cijene je -99,78%!

sad gledam…ukupni promet nešto više od 3 milijuna kuna…i mi ovo nazivamo burzom?
i to ti je tržište kapitala…

http://www.seebiz.eu/eu-trzista-dax-prvi-puta-u-povijesti-prekoracio-12000-bodova/ar-107533/

a kod nas o ustašama partizanima četnicima

Bože što smo toliko skriješili da nas budale vode il ce voditi

Ulazio ZG burzu prije 8 godina,taman kad nije trebalo, definitvno jedan od najgljupih poteza u zivotu, i pratim otad, sveukupno jad i bijeda, prometi sve manje, vecina dionica pada, u biti vrlo su rijetke te koje su porasle, iskreno ne znam tko tu sto moze zaraditi,a tko moze svaka mu cast…
Tako da nakon svega stvarno ne vidim svrhu ulaganju u te papirice… umjesto da covjek pomalo akumulira dobit kroz neki niz godina, samo gubitak na gubitak..
zali Boze ulozenih sredstava..
Odsad ulazem samo u svoju firmu… pa ako propadne sam sam si kriv…. lp

gledam i nikako mi nije jasno i

– kako je dopušteno KUPIT IL PRODAT 1 dionicu

– čemu sliži takva trgovina

-kako je moguće zadati takav nalog ako je niži od 1000 kn

-dali to nije manipuliranje i dionicom iindexsom bez obzira kupnja il prodaja

regulator kako prati šta radi dali vidi il nkog nije briga



Jel netko prodavao danas HEFA-R-A?


HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 20 20,00 12.3.2015. 13:11:22
HEFA-R-A 1,00 80 80,00 12.3.2015. 13:11:22

Lopina izašao?

Promjena cijene je -99,78%!
[/quote]
Ne ,ali možda ušao.Ovo je moj đir.


Ulazio ZG burzu prije 8 godina,taman kad nije trebalo, definitvno jedan od najgljupih poteza u zivotu, i pratim otad, sveukupno jad i bijeda, prometi sve manje, vecina dionica pada, u biti vrlo su rijetke te koje su porasle, iskreno ne znam tko tu sto moze zaraditi,a tko moze svaka mu cast…
Tako da nakon svega stvarno ne vidim svrhu ulaganju u te papirice… umjesto da covjek pomalo akumulira dobit kroz neki niz godina, samo gubitak na gubitak..
zali Boze ulozenih sredstava..
Odsad ulazem samo u svoju firmu… pa ako propadne sam sam si kriv…. lp

Potpuno se slažem.

Bolje uložiti u svoju firmu ili sebe.

Ovo je samo gubljenje vremena i novaca.

Možda se počastim i autom. U ovoj zemlji sve je važnije od rada.


gledam i nikako mi nije jasno i

– kako je dopušteno KUPIT IL PRODAT 1 dionicu

– čemu sliži takva trgovina

-kako je moguće zadati takav nalog ako je niži od 1000 kn

-dali to nije manipuliranje i dionicom iindexsom bez obzira kupnja il prodaja

regulator kako prati šta radi dali vidi il nkog nije briga

To ogranicenje od 1000 kn ti je postavio tvoj broker.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

jasno je tko zarađuje…brokeri na provizijama….i to je jako dobro prikazano u Vuku s Wall Streeta….sve ostalo je prodavanje magle…
da ne velim kako su banke lijepo navukle građane na svoje investicijske fondovve….pa bum tres….sada te udjele otkupljuju po znatno nižim cijenama….ili da ne velim kako muljaju s fondovima…ukidaju, prebacuju imovinu u druge fondove, stare likvidiraju…a nitko ništa ne pita da li se slažeš s time ili ne….samo dođe doma obavijest….ovaj fond više ne postoji, sada ste vlasnik udjela u novom fondu…

a i danas će biti 3-4 milje prometa…još malo pa će sve dionice na burzi postati nelikvidne…
možda je to kraj agoniji…možda će banke i fondovska industrija konačno shvatiti da smo dotaknuli dno…pa kreće nova runda, kako to obično biva…i počne napuhavanje balona…i šišanje novih ovčica…činjenica je da je sve manje kapitala na burzi…

New Report

Close