Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

za našu burzu zbilja više na postoji riječ koja bi mogla opisati svu njenu bijedu., prometi mizerniji od najmizernijih.,95% dionica s kojima se danas trgovalo nije prešlo promet od 50 000 kuna a otvoren je dosta velik broj tickera.,


Kad bi barem netko počeo kopati po omf-ima i njihovom kupnjom 2007-2008 gdje su se sve političke i poduzetne njuške iskrcale na rekordnim razinama pri to oštetili naše mirovine možda bi okrenuli ploču..
Ja sam pokušao 2010 razgovarati sa novom tv ( sa punim imenom i prezimenom) i već dogovorio i donio sve činjenice i argumente ….da bi mi dotična osoba rekla neposredno prije razgovora da joj je urednik zabranio objavu istog..
Također sam pokušao preko sl. dalmacije gdje imam prijatelja..
Poslao mu sve dokumente i transakcije i izjave dotičnih..
Trebalo je izići u slobodnoj sutra dan…on me zove navečer i kaže da je urednik to izbacio..
Ovo je daleko najveća pljačka veća od privatizacje..
Neznam zašto se to zataškava…i sve se prebacuje na HDZ ( nisam član niti jedne stranke).
Ovdje je ukradeno i oprano toliko love da će mnogi biti šokirani za 20-30 godina kad se bude smjelo pričati o tome..

Bujica, kolega, Bujica, dođete i zapalite s voditeljem po jednu, razgovor će krenuti sam od sebe, javljam se za gosta telefonom, mene isto zanima zašto je netko iz OMF, za naš novac kupio Lukovićeve dionice , ma to je tema za dvije -tri emisije, ma seriju čak

Pa zašto TV, novine? Imaš internet, objavi liste, podatke pa neka se odna opravdavaju da nisu se iskrcavali, i namještali,,

Bar danas su sve relevantne vijesti na netu, tko još sluša i vjeruje medijima????


Imam sve podatke…a šta je najžalosnije dorh uopće nije uzeo u razmatranje kad sam im to poslao..
Budući da su ovo jako osjetljive stvari a i imam obitelj neka to radi netko drugi..ja sam pokušao ali nema šanse..

Je li možete to što imate zazipati i negdje uploadati, pa da mi drugi pokušamo?


Evo neka živi zid pročeprka po ovom kad dođe na u sabor..

ah, prave ste našli…

kakva je uloga M M naloga na zse
moželi znalce da malo pojasni

da koče rast dionica

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

ako imaš dovoljno novca možeš mu popapati ono što je posudio ili kupovao jeftino i prisiliti ga da kupuje skuplje.

who dares, wins


kakva je uloga M M naloga na zse
moželi znalce da malo pojasni

Zakonski da održavaju likvidnost tržišta a u praksi im je uloga da muljaju.

‘Najveću krivnju za situaciju dužničkog ropstva u kojoj se nalaze hrvatski građani imaju banke i HNB. Svjedoci smo da tužene banke nisu ni malo osjetile teret recesije. Svjedoci smo da upravo tužene banke imaju najveći profit’, ističu iz udruge Franak pozivajući institucije Republike Hrvatske da pronađu odgovorne za slučaj ‘Franak’.
a koliko su tek napravili zla na tržištu kapitala preko 400 milijardi kn je pokradeno od strane mirovinskih fondova na tržištu kapitala od građana RH a HNB je cjelo vrijeme šutila

Jel ima netko podatke za top 10 JDBA-R-A? U zadnja dva dana je prodano 3376 dionica

Moj portfelj JDBA-R-A SNBA-R-A IPKK-R-A RIZO-R-A HIMR-R-A


Jel ima netko podatke za top 10 JDBA-R-A? U zadnja dva dana je prodano 3376 dionica

SKDD[/url%5D

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Jel netko prodavao danas HEFA-R-A?

New Report

Close