Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma znam … imas i ingr 36 kom.. ma ima tog , nego fascinantno (mada nemora bit) da recimo raznovrsni portfelj ( ne jedna dionica nego njih cca10) s svime po malo na istom bodovnom nivou crobexa vrijedi 20-30 % vise ili manje …. kako kojem trenutku i to manevrirajuci s jednom do dvije dionice… kako kada…. neovisno o tome dali je po zaslugama dobiti, poslu minusu ili ….

pepe7

i takav indeks se onda uzima ko nekakvo stanje ekonomije…. smijesno i zalosno

pepe7


Redovni promet dionica
3.241.764,93 kn
danas je u hr više prodano dječjih pelena, pseće hrane, konfeta i kondoma nego dionica. sve mi je jasno samo još nisam skužio od čega brokeri žive.

već sam napisao da možda popodne sakupljaju boce, ali obrisaše me, ne kužim zašto, svaki posao koji se pošteno radi ne treba nikoga uvrijediti

ja vrlo često imam situaciju da crobex raste dok ja padam i obratno. vrlo malo sam izložen u dionicama sastavnicama i to manje više zato što sam tamo zaglavio. pratim ga reda radi ali ne vidim nikakav smisao njegovog postojanja.

who dares, wins

muljaju i s prometom, piše da je do sada redovan promet 2,4 mil.kuna, a kad sam išao gledati vidim da je unutra i promet od 2,1 mil.kuna državnom obveznicom. bez toga ZSE bi imala redovan dionički promet od jadnih 0,3 mil.kuna

Ignore: KressoM, delux

….

Ignore: KressoM, delux

Kupaca kronicno nema..
a dogodine kad krene bear market vani a jos ako se kina zakotrlja dole…a hoce ..
onda nam predstoji cekanje novog ciklusa..mozda 2020..
Puno ljudi je osisano a drzava je od mirovinaca isisala svu lovu da bi mogla hranit apsurdno prekomjeran broj uhljeba..

A BALVANA!!! :) :) :)

A milance ako je iti malo pametan onda bih mogao reci svom kumu da malo podigne ovo sve..
sjecate se da je dinko kupovao ingr..dlkv..nexe…zabu.I drugo na crobexu preko 5000..
Da bi kad je crobex pao na 3500 rekao da je jos precijenjen za 30%..
Jeli uvo utuzivo?
s obzirom da su se sve njuske pocevsi od lukovica pa na dalje istresli po az omf da bi taj isti nakon to sve kupio pa rekao kako je to sve precjenjeno..
a svi su se uvatili ive..
od 2008 do danas iz omfova je iaparilo nevjerojatnih
15 000 000 000 po mojoj racunici..
oce li itko ikad zavrsiti u zatvor zbog toga…
naravno da nece..sve je napravljeno legalno…

A BALVANA!!! :) :) :)

fond pumpa HT kojim je prekrcat i time digne crobex 0,3%…komedija

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kad bi barem netko počeo kopati po omf-ima i njihovom kupnjom 2007-2008 gdje su se sve političke i poduzetne njuške iskrcale na rekordnim razinama pri to oštetili naše mirovine možda bi okrenuli ploču..
Ja sam pokušao 2010 razgovarati sa novom tv ( sa punim imenom i prezimenom) i već dogovorio i donio sve činjenice i argumente ….da bi mi dotična osoba rekla neposredno prije razgovora da joj je urednik zabranio objavu istog..
Također sam pokušao preko sl. dalmacije gdje imam prijatelja..
Poslao mu sve dokumente i transakcije i izjave dotičnih..
Trebalo je izići u slobodnoj sutra dan…on me zove navečer i kaže da je urednik to izbacio..
Ovo je daleko najveća pljačka veća od privatizacje..
Neznam zašto se to zataškava…i sve se prebacuje na HDZ ( nisam član niti jedne stranke).
Ovdje je ukradeno i oprano toliko love da će mnogi biti šokirani za 20-30 godina kad se bude smjelo pričati o tome..

A BALVANA!!! :) :) :)

Cenzura je po tom pitanju strašnna..
Evo pozivam sve novinare uključujući i poslovni ( ako imaju muda) da ispitaju samo djelić toga…
Evo npr.. transakcije ZABE I OMF-a AZ..
Luković vs Novoselac ( inače Kum od Milanovića)..Za početak..

A BALVANA!!! :) :) :)

Recimo što je sa lovom ( štednjom i aktivom) koju je Luković zavrtio početkom rata..
Cca 2 500 000 000 ondašnjih maraka danas kao 10 000 000 000 eur..

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close