Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

čini mi se lagano prebacivanje ddjh na vart…samo onako odokativno..

A BALVANA!!! :) :) :)


zse je druga priča u odnos na eu i amere i cjeli svijet

kod nas će banke – fondovi za odmazdu i dalje samo žešće u pohod rušilački sa parama našim naših građana

otimačina i dalje će biti prisutna pogledajte samo naše analitičare svi kao jedan katastrofičari

a đepove širom razvrnuli

Namjerno strase ljude dok ne pokupe sve dionice na ovim smijesnim cijenama , kad pokupuju sve onda ce pocet izlazit komentari i analize kako je sad pravo vrijeme za kupnju dionica

udruga franak je spriječila pljačku oko 60 tisuća građana preko kredita u francima a tko će spriječiti pljačku oko 300 tisuća građana koji se pljačkaju uzastopno više od 7god koji su u dionicama

Dionice HEP-a na putu za Zagrebačku burzuVaš link …
Ovako se pisalo i prije dvije godine
Čudno kako su se počeli punti novine optimizom.
Dali nam to slijedi rast crobia?

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Krenule polako objave FI na ZSE…. da vidimo na kojim će dionicama i purani letjet… [emo_smijesak]

ATLN-R-A je po meni zvijezda prošle godine.
Izvješće je izvanredno.
Da sam ih se barem dobro nakrcao kad su bile po 50 kn, a tada ih nitko danima nije ni pogledao …

http://zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=ATLN-R-A

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Onako da se nadovežem na komentar trgovanja…masa ljudi što sadašnjih što bivših dioničara je nažalost ne (svi sve) svojom krivnjom već slomom tržišta ostala zaglavljena na poprilično višim cijenama i nakon sedam godina više manje kontinuiranog pada burze to stanje je preraslo u tešku depresiju gdje kod prvih znakova oporavka ekonomije a i nešto kasnije što ćemo doživjeti u ovoj godini, ljudi nisu u stanju racionalno razmišljati već naprosto ne vjeruju u oporavak uslijed dugogodišnje depresije a ovo razdoblje koje je počelo i koje je pred nama je upravo izranjanje sa dna prema površini…nakon “sedam mršavih krava dosao je red i na sedam debelih krava”.[emo_smijesak]

Slažem se sa ovom dijagnozom.
Predlažem terapiju dionicom BCIN-R-A koja je jedna od rijeđih koja je prešla razinu iz 2007. a dioničara koji imaju želju za izlaskom nema ili uh je jako malo. Naravno sve je poduprto dobrim rezultatima poslovanja svih ovih godina unatoč gospodarskim teškočama i posebno bilančnom situacijom.

Na Kašteanskim staklenicima igra najbrži prst,,[emo_plazi]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Ovo je SRAMOTA da će izvješća sviju firama zadnji dan!
Koje smo mi ovce!

[i]Sve što pišem to je samo moje osobno mišljenje i nije nagovor na k/p.[/i]

Zašto bi to bilo sramota? Ako je rok do tada, onda je sve u roku OK. To što su neki nestrpljivi to je vaša sramota, a ne od tvrtki.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

ako se po jutru dan poznaje onda još jedan uzaludan dan. izaći malo vanka i proluftati se. to mi je plan.

who dares, wins

New Report

Close