Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kako moze kolega luki007 imati 5 zvjezdica i biti moderiran
ja to ne kuzim

pokrenuta je tema o tome koja se zove ne bi vjerovo “cenzura”

Na ADplastiku samo 279 komada na kupnji iznad 250 kunića. Ukupno 3.175 komada na kupnji. Izgleda, kako kaže uvaženi kolega Sasko da ćemo i ovdje uskoro gledati nevidljivu kupnju?[smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

20.06.2007 11:55

Vladimir Putin u nedjelju u Zagrebu

ZAGREB – Predsjednik Ruske Federacije Vladimir Putin doputovat će u nedjelju na poziv hrvatskog predsjednika Stjepana Mesića u Zagreb, gdje će sudjelovati u radu Energetskog summita jugoistočne Europe, priopćeno je u srijedu iz Ureda predsjednika.

Ruski će predsjednik imati, tijekom boravka u Zagrebu, odvojeni susret sa svojim domaćinom Stjepanom Mesićem, a sastat će se i s drugim visokim hrvatskim dužnosnicima, kao i s predsjednicima država jugoistočne Europe koji će sudjelovati u radu summita, dodaje se u priopćenju.

(Hina)

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

A jel bu ga primil premijer Sanader? Kaj veli protokol?

Meni je deset posto dosta, ne treba mi više. Ja već imam tri obroka dnevno.

Gledam Belex u 13 sati bio je 6,73, a u 13.08 samo 3,95
Kaj je nekaj ( odnosno više toga) tak roknulo pred kraj’ Zna li tko?


Gledam Belex u 13 sati bio je 6,73, a u 13.08 samo 3,95 Kaj je nekaj ( odnosno više toga) tak roknulo pred kraj’ Zna li tko?

inače belex radi do 13:00 sati

Kada počinju izlaziti polugodišnja izvješća?

tenkista:

Gledam Belex u 13 sati bio je 6,73, a u 13.08 samo 3,95 Kaj je nekaj ( odnosno više toga) tak roknulo pred kraj’ Zna li tko?

inače belex radi do 13:00 sati

Znam to, ali neznam ono što sam pitao. Hvala na trudu,


Kada počinju izlaziti polugodišnja izvješća?

Uglavnom nakon prvog kolovoza.

No respect

Ima li tko kakvo mišljenje O HPB zanimljivo je pratiti kupnju i prodaju, a i promet je danas veliki. Otkud povećanje interesa za kupnju ovih dionica…


thompson: ” Kada počinju izlaziti polugodišnja izvješća? ” Uglavnom nakon prvog kolovoza.

A najveći broj od 10.8. do 14.8.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Đuri opet malo fali do blokade. Na niže.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

New Report

Close