Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kad bi barem svi kupovali kao ja krobi bi vrlo brzo na 5—[emo_palacg]

http://www.jutarnji.hr/hrvatski-donald-trump-traga-za-najboljim-biznismenom/1237190/

Znao sam da kad se ovaj vrati u medije da ide debela korekcija.
Još je samo on falio i cijela slika se kompletirala!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Možda korekcija prema gore!

ajme prometa, ovo mo”š napamet zbrajati

Dakle ponovo, nek mi neko ovo objasni.
Trenutno trgovano sa 15 dionica, od njih 13 dionica u minusima u prosjeku od 1.2%.
a dvije dionice i to Ledo i Luka Rijeka, dakle potpuno beznačajne dionice, su u jadnom plusu od 0.7%, a Crobex je u minusu od samo 0,06%.
Kako? Kako?

taman kad pomislim da ne moze gore [emo_mrgud][emo_vrtimise][emo_bijesan][emo_palacd]

Ovo je genijalno.Imamo promjenu a to je da je adris u plusu 0,06% ali to je dovoljno da Crobex bude u plusu 0,17%, hahahaha.
Super su ovo složili, Crobex ne može biti u minusu osim ako nisu sve dionice u minusu i to bar 5 %.
A kad je neka dionica u plusu, onda je Crobex u plusu barem tri puta više


Dakle ponovo, nek mi neko ovo objasni.
Trenutno trgovano sa 15 dionica, od njih 13 dionica u minusima u prosjeku od 1.2%.
a dvije dionice i to Ledo i Luka Rijeka, dakle potpuno beznačajne dionice, su u jadnom plusu od 0.7%, a Crobex je u minusu od samo 0,06%.
Kako? Kako?
pronadji koji udio % imaju ove 4 koje su u plusu

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Ovo je mrcvarenje,bilo bi dosta da ZSE radi od ponedjeljka do četvrtka i to od 10 do 12 sati.

http://www.seebiz.eu/sporazum-burzi-u-zagrebu-i-becu-o-distribuciji-podataka/ar-99731/

pomalo izlazi na vidjelo zbog čega je zse god urušavana i bagatelizirana

samo na HT-u bid preko milje.

prestrašno.

Dragi forumaši,
Molila bih vas za malu pomoć, da mi ispunite anketu za diplomski rad teme Odrednice ulaganja fizičkih odoba u investicijske fondove. Nema veze ako i ne ulažete u investicijske fondove, svaka ispunjena anketa mi znaci. Anketa je anonimna, kratka, traje 3-4 minute…
Hvala Vam puno i pozdrav! 🙂
Link

New Report

Close