Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ha Ha , presmjesno

najlikvidnija ” dionica ” je jedan certifikat , vezan za strano trziste !!

stvarno je burza u banani

i sad nek ja razmem zakaj je Crobex tu i dionice skup z njim
prav veli meni moj unuk deda daj se saberi

http://icapital.hr/news/icNews/Vm1sVFBRSTNWRFZWYndRMQ==#.VFznjuB0x48

otkud je redovni promet na ZSE odjednom skočio na 10 mil.kuna kad trgovine dionicama skoro da ni nema!?? [emo_zacudjen]

Ignore: KressoM, delux


otkud je redovni promet na ZSE odjednom skočio na 10 mil.kuna kad trgovine dionicama skoro da ni nema!?? [emo_zacudjen]

Obveznica.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

nasu burzu kao da je napala guba osim Rivp nema spomena nekoj trgovini

kako se ono u doktorskom zargonu veli Arest

Pretoplo je vani, fond manageri su po kavama non-stop… 🙂 Vidjet cemo kada pocne snijeg padat…

kukurikavci su rekli kako im je jedan od ciljeva ozivjeti trziste kapitala- jesu ga ozivjeli, samo dugmici ostali[emo_smijeh]

Sa svih strana svijeta burze se zelene danima,mjesecima,godinama….
Šta se dešava sa ZSE još od daleke 2007.?
Dali je i ovdje došao taj trenutak?
Napokon,tko je izdržao izdržao.

nije mi jasno kuda vode dnevni prometi od par milijuna kn na zse I sto je uzrokovalo tako katastrofican zastoj[emo_zacudjen]

Mislim da je razina 1800 vrlo bitna za CROBEX-a kao i održivost daljnjeg rasta…sve ispod vratilo bi nas unazad.[emo_smijeh]


kukurikavci su rekli kako im je jedan od ciljeva ozivjeti trziste kapitala- jesu ga ozivjeli, samo dugmici ostali[emo_smijeh]

ako bi ja mogao reći da viukoliko želite poraštanje oživljavanja ovoga trgovanja kapitalom vi morate punije žestoko udaranjem po kupovanju dionica djelovati a mahnite se svakodneni piskaranjem nešto učiniti za porastanje jer ima puno više onih koji prodavanjem samo ruše cijene i indexiranje

New Report

Close