Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

uz ovakva događanja na “ulici” dobro je da je burza uopće otvorena

Tama svugdje,tamo oko nas…..

Većina izvješća gora nego lani.
ERNT kartastrofalno izvješće u odnosu na cijenu dionice.
VDKT–Jedini zdravi građevinar zbog kiše u gubitku.Ako se vrijeme pogorša da li će
i on putem otalih građevinara.
Turisti kao lani ili malo lošije_vrijeme i kiša su i tu imale svog utjecaja.
PLAG i pored velikog pada prihoda ostvario dobit kao i lani.Bravo.
RIZO smanjio gubitke,ali i dalje gubitaš-lagano ali sigurno jede svoju supstancu.

Sve u svemu, izgleda da slijedi još veći mrak!!!!!


Tama svugdje,tamo oko nas…..

Većina izvješća gora nego lani.

Sve u svemu, izgleda da slijedi još veći mrak!!!!!

Možete reći da drukam, ali ipak ima i svijetlih točaka koje treba spomenuti.
Koliko pratim, ATLN-R-A je za sada jedino hit izvješće koje odudara od ostalih.

Ako se varam, navedite koje je d.d. imalo bolje FI.

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben


uz ovakva događanja na "ulici" dobro je da je burza uopće otvorena

A kakva su to događanja “na ulici”?
Misliš na ovaj prosvjed banitelja za koji većina ljudi sa kojima sam pričao (uključujući branitelje i mene samog) ne kuži šta oni hoće i koja je poanta prosvjeda?

Pola građana razvijenih zapadnih zemalja EU (100 km lijevo od Hrvatske) bi rastrglo svoje političare za smanjenje BDP-a, plaća, dodataka na plaću, poskupljenje životnih troškova od 0,5%, nezaposlenost od 10 % i slične gluposti na koje mi ne reagiramo (ulazak u sabor iz pritvora, osnivanje stranke nakon izlaska iz zatvora, zakup cijelog kata luksuzne zgrade, presuda za korupciju cijeloj jednoj stranci i slični događaji je nezamuisliv događaj van konkurencije), a Hrvati šute i trpe kao da im je netko svu pamet popio.
Rade s nama što god tko želi već 23 godina, palimo se na to tko što priča umjesto na tko što radi, pričamo o ustašama, partizanima, udbi, špijunima, titu i paveliću i političarima koji su osuđeni, na putu da ih osude ili ih istražuju (za slobodu nekih se čak i prosvjeduje jer kradu, ali i nama nešto daju) umjesto o kvaliteti života, budućnosti djece, ekonomiji. …

A Majko Božja …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

jubito,
ocjena 200 %

od svih citanih izvjesca za sada ATLn-bez premca jedino je pitanje kolika ce biti koncesijai KODT ima potencijal ostalo lose

nemam ERNT niti cu samo neznam kaj rade na ovoj cijeni i tko kupuje to

to se i ja pitam od polugodišnjeg izvješća

nije ni cudo da nam je ekonomija tu kad nasi vrli menadjeri kupuju nesto na p/b 5.72 a ne firme koje imaju mogucnost rasta i trze se ispod cijene

Čuvajte se lešinara.Kao na MAGMI gdje se manipuliralo sa FI gdje je kao posljedica
PSN ostvarena velika dobit.Naravno da je tekuće poslovanje i dalje na granici stećaja.
Naravno da je BV i dalje ispod apsolutne nule.Udruženi sindikat vam je utrapio pdređeni broj dionica,iako mislim da je najveći promet napravljen međusobno iz šupljeg u prazno.
Tko se ulovio,neka čeka slijedeći krug.
Naivci se vataju kao muhe.Čuvajte se ako niste aktivan član sindikata!!!!!

A nisi tako govorio jucer..:)

A BALVANA!!! :) :) :)

Korisniče lopina, prerano je za čuvanje. Čuvat ćemo se Magme kad dođe na 10 kuna, a vi ubuduće pazite kad što prodajete. Čini mi se da ste svoj paket Magme prodali na 1,80 kuna kad ste tako splašeni.
malo radi, malo kradi i pošteno živi – zimzelen

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close