Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

IMAMO BEKOVE, IMAMO HALFOVE,
IMAMO FOROVE, ŠTO DAJU GOLOVE!
HOĆEMO GOLOVE, HOĆEMO POBJEDE,
HOĆEMO I.P.O., JOŠ OVE GODINE!

[smiley2]

No respect

kada lavcevic ide gore 8%, to vise nije neka novost, to je normalno, nije vrijedno objavljivanja

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

crobex 4798
– 0,21%

Scio me nihil scire


crobex 4798
– 0,21%

MUKU MUČE DA NAS SPRIJEČE, SPRIJEČITI NAS NIKAD NEĆE [smiley2]

naravno…kad je vani zeleno kod nas je crveno….stara skola…

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

Izgleda da je na FNVC stanje jako loše, kupnja na 650, prodaja se povećava??
Što ćemo kolega apoksi.?
Janaf je u blokadi?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

MOzda tjera i FNVC u blokadu, blokada je blokada[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


MOzda tjera i FNVC u blokadu, blokada je blokada[smiley2]

Pouzdano znam da nije on otjerao JNAF u blokadu [smiley2]


Izgleda da je na FNVC stanje jako loše, kupnja na 650, prodaja se povećava??
Što ćemo kolega apoksi.?
Janaf je u blokadi?[smiley2]

Pa kolega Pli, glavno da se nešto događa.[smiley2]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Našicecement od sutra u Kotaciji JDD
Trgovina dionicama počet će istog dana pod burzovnim simbolom NACE-R-A putem trgovinskog sustava BTS gdje se dosad trgovalo u sklopu Usporednog tržišta
Sutra, 21. lipnja, iz Usporednog tržišta u Tržište dionicama javnih dioničkih društava biti će prebačene redovne dionice Našicecementa d.d. iz Našica, stoji u današnjem priopćenju Zagrebačke burze.
Trgovina predmetnim vrijednosnim papirima počet će istog dana pod burzovnim simbolom NACE-R-A putem trgovinskog sustava BTS gdje se dosad trgovalo u sklopu Usporednog tržišta. Broj dionica u izdanju je 644.329, nominalne vrijednosti 400 kuna.
(pd)

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Kako moze kolega luki007 imati 5 zvjezdica i biti moderiran
ja to ne kuzim

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Nije mi jasno kud ovi na kupnji Janafa toliko žure. Biti će toga opet puno povoljnije nega što je to sad. Zašto platiti više, treba se staviti na kupnju na 7k-7,2k i čekati. Tako će vrlo brzo doći u pozitivu, a ne ovako.

Opet ih je majstor Mrkonja navukao.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

New Report

Close