Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

taman kad pomislis da nemoze gore…[emo_vrtimise]

kad je ovakva likvidnost zna se sto slijedi…

No pain no Game

Danas se na svim dionicama lupa bo bidu , meni to izgleda kao pokusaj izazivanje reakcije malih da nastave prislino spustanje cijena dionica , jer koliko vidimo sve dionice su u crvenom a to nikako nije slucajno [emo_ljut]

Ma crveni smo jer je vani bio veliki pad ali evo vani je gadni odbijanac, došlo je s nekih -3 na -0,70..kaj ste slijepi prodavači?
Osim toga mi nismo ni rasli…[emo_zacudjen]
Pretromi smo da danas nadoknadimo minus ali vjerujem da sutra hoćemo.


Danas se na svim dionicama lupa bo bidu , meni to izgleda kao pokusaj izazivanje reakcije malih da nastave prislino spustanje cijena dionica , jer koliko vidimo sve dionice su u crvenom a to nikako nije slucajno [emo_ljut]

Ništ nije prisilno, sve je dobrovoljno. Djeca su kupovala dionice zadnjih mjesec dana, sad kad vide da ne mogu zaraditi 100 % u mjesec dana, bježe natrag van. A i preplašili se bokci, sami sebe.

ako bi ja mogao pitati zašto meni stalno uključivanjem dolaze poručiteljski natpisi zahtjev za prijeteljstvom i sve stalno jednako iste meni to nikako ništa nije pojašnjeno

A šta reć na ovo ?!

Još se CROBEX dobro drži s obzirom u kakvoj je državi.

Vaš link …

Vaš link …

Gdje je onaj šminkerčić Grčić sa svojim laprdanjem o investicijama i novcem iz EU?

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Danas se na svim dionicama lupa bo bidu , meni to izgleda kao pokusaj izazivanje reakcije malih da nastave prislino spustanje cijena dionica , jer koliko vidimo sve dionice su u crvenom a to nikako nije slucajno [emo_ljut]

Ništ nije prisilno, sve je dobrovoljno. Djeca su kupovala dionice zadnjih mjesec dana, sad kad vide da ne mogu zaraditi 100 % u mjesec dana, bježe natrag van. A i preplašili se bokci, sami sebe.
[/quote]
mali su mali. Zato su mali jer su beznačajni. Oni ili prate ili gledaju sa strane, nikad ne stvaraju trend. Zašto, zato jer su mali.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Investitorska zajednico , ima neko iskustva sa RAST – brokerima , mozda neko iskustvo sa trejdanjem u inozemstvu ??

dolazi nam sezona fi a promet na burzi losiji nego tijekom ljetnih mjeseci? Ja sam ocekivao nakon relativno dobrog devetog mjeseca da bi deseti mogao biti I bolji kad ono tropa. U svakom slucaju jos sest trgovinskih dana za postavljanje cipova I onda slijedi pokazivanje tko sta ima u rukama, tko je radio a tko ladovao.[emo_smijeh][emo_smijesak][emo_namigusa][emo_novac][emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

izgleda idemo u bananu, ovdje ni burekdzije vise ne mogu trgovati[emo_mrgud]


izgleda idemo u bananu, ovdje ni burekdzije vise ne mogu trgovati[emo_mrgud]
burekdzije su svoje prodali..i cekaju nisko,dok dugorocni skuze da neide dalje .

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close