Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ajmo crobexici, bilo je I vrijeme, pa sve oko nas je odletjelo u nebo samo mi po kaljuzi gacamo, vise nego lijep promet u prvih sat vremena danas a tako to krene od volumena ka porastu cijena[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]


hoće li biti ovdje selinmejanja i goavejanja ili obrnuto baš. nešto se sprema ovdje čini mi se.

sprema se sprema.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Sve raste osim Agrokorovih izdanja, to mi nije ok, ali ako tako treba biti, neka bude

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: INGR (Ingra d.d.)[/color]

Oni koji misle da se ovdje vrte neke velike pare u ovom trejdanju jako se varaju. Desetina jučerašnjeg prometa je bila moja, danas sam vratio sve što sam jučer kupio. Ugrubo protrgovao sam oko 62 tisuće dionica i na kraju zaradio neto oko 3200 kuna. I to je to, a oči mi ispale od piljenja u monitor. A dobro sam i prodao i kupio. Vjerujte da ovdje mnogi nisu kada sve zbroje ništa ni zaradili, većina je trgovala sami između sebe tak da zaista mislim da je nekome najbitnije dao ovo ne raste. Razlog neznam!

S obzirom na popularnost predstečajne i da sam čuo nekoliko oduševljenih ljudi po pitanju izmjene određenih dijelova pripadajućeg zakona, evo malo i druge strane medalje

Vaš link …

Meni je nevjerojatno da nešto ovako nakaradno može postojati u demokratskoj zemlji u 21. stoljeću

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/zagrebacka-burza-postaje-nova-ulagacka-zvijezda-964619

zse zlatna koka

dovoljno godina bila je samo otimaćina od malog ulagača
sad dolazi vrijeme RENESANSE

PROMJENA VREMENA NAMIRE

Neznam dali je tko vec negdje naveo ali:
– od 06.10.2014 namira je T+2
– 3.10 zadnji dan namire T+3
– 6.10 prvi dan namire T+2
– 9.10 dan kada će se namiriti dva dana ( 3.10 i 6.10 )

pepe7

Ne mogu a da ne komentiram opet Crobex.
4 dionice u jadnom plusu, 15 dionica u minusu, a Crobex jedva u minusu 0,2%.
Ono, najbolje da na ZSE slože da Crobex ne može u minus uopće

Jel’ bilo ikad slabije otvaranje od ovog? Zbog kise?! [emo_smijesak]

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Jel' bilo ikad slabije otvaranje od ovog? Zbog kise?! [emo_smijesak]

Ja vec mislio da nesto ne stima sa platformom , 10 min bez transakcije?!

No pain no Game

Sta su svi na konferenciji?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

lijepih 30-ak tisućica, isključujem se, odoh na kišu

New Report

Close