Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja bi to zatvoril do rujna…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Hrvatski građani ne samo da su opljačkani od strane počitičara od 90ti pa do danas već isto tako i od strane financiskih institucija preko dionica hputem kredita u švicarcima i u oba slučaja naš premijer i politička elita izdali su interes države i njenjih građana
ovo i ovako pustošenje hrvatskih firmi putem zse je naj veče kriminalno djelo
oko kojeg svi šute

dokad više ovako

Sve u svemu, ova je godina na burzi u najmanju ruku živahna. Zapravo se stalno nešto događa: dokapitalizacije, akvizicije, privatizacije, spajanja, pripajanja … baš živahno.

A i index nam je malo živnuo. Veseli me kada polako raste na malom prometu.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kakva je ovo provincijalna burza, najbolje oslikava upravo ova situacija: Najprije netko opali 24 (dvadesetčetiri)! dionice INE po bidu i sruši ju preko 12%, a to pak ima takav utjecaj na CROBEX da iz cca plus 0,5% skrene u 1,3 minus…ludnica


Kakva je ovo provincijalna burza, najbolje oslikava upravo ova situacija: Najprije netko opali 24 (dvadesetčetiri)! dionice INE po bidu i sruši ju preko 12%, a to pak ima takav utjecaj na CROBEX da iz cca plus 0,5% skrene u 1,3 minus…ludnica

a evo danas s par komada INE skinutih s prodaje crobex je skočio +1,5 % [emo_smijeh][emo_smijeh]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

nastavlja se rast turističkih dionica do neba(HIMR, ARNT, KORF, VLHO…) dok sve ostalo pada. koliko je to realno, a koliko rezultat neprimjerene euforije, neka svatko sam prosudi [emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!


nastavlja se rast turističkih dionica do neba(HIMR, ARNT, KORF, VLHO…) dok sve ostalo pada. koliko je to realno, a koliko rezultat neprimjerene euforije, neka svatko sam prosudi [emo_zacudjen]

Rebalans proračuna zbog podbaćaja turističke sezone!!!!!!Turisti rast!!!!!
Podravka povećala dobit .Dionica pada.
ERNT smanjio dobit na 50% u odnosu na lani,isplati preko 50% imovine u dividendi,ugrožena tradicionalna tržišta u istočnoj Europi i na bliskom istoku,a
dionica se drži.
VDKT ostvario vrlo dobar rezultat u drugom kvartalu,ima punu zaposlenost kapacitete i ogromnih 25 mil kn na računu,a cijena dionice nakon izvješća pada.

ZABA kao najpozitivnije iznenađenje izvještaja jučer nije reagiralča!

Normalno da se ozbiljni investitori moraju zapitati kuda ide ZSE.Ali ipak s vremewnom sve dođe na svoje.Činjenica je da na ovom plitkom tržištu jedan investitor može napucati pojedine dionice u nebo kao npr.LPLH,RIZO,ARNT itd..
da mirovinci brane neobranjivo kao ERNT,a vjerovatno i INA.

Med i mlijeko samo za strpljive,vrijeme sve stavi na svoje mjesto!!!!

U sred privatizacije hotelskih tvrtki drzava krece sa privatizacijom bivsih vojnih lokacija..Ma bravo !

“”Riječ je o sto nekretnina koje obuhvaćaju okvirno 20 milijuna kvadratnih metara površine, od neizgrađenog do izgrađenog građevnog zemljišta te objekata. Nekretnine pokrivaju prostore u svakoj županiji Republike Hrvatske, a većinom je riječ o bivšim vojnim nekretninama.

Iz sto ponuđenih nekretnina možemo kao vrlo interesantne izdvojiti vile koje se nalaze u Lovranu, Opatiji, Dubrovniku i na Plitvicama ( vila Izvor ), bivšu političku školu u Kumrovcu, Muzil u Puli, Hotel Iž u Zadru, Češku Vilu na Visu, Duilovo u Splitu, Kovčanje na Malom Lošinju, Željezaru Sisak, Goli otok, rezidencijalni objekt u Zagrebu, data centar Deanovec i Vjesnik u Zagrebu. Popis nekretnina…””

http://www.duudi.hr/akcija-projekti-100-iskazite-interes-za-drzavnom-imovinom/

Pozdrav

svi smo mi Crobex


U sred privatizacije hotelskih tvrtki drzava krece sa privatizacijom bivsih vojnih lokacija..Ma bravo !

""Riječ je o sto nekretnina koje obuhvaćaju okvirno 20 milijuna kvadratnih metara površine, od neizgrađenog do izgrađenog građevnog zemljišta te objekata. Nekretnine pokrivaju prostore u svakoj županiji Republike Hrvatske, a većinom je riječ o bivšim vojnim nekretninama.

Iz sto ponuđenih nekretnina možemo kao vrlo interesantne izdvojiti vile koje se nalaze u Lovranu, Opatiji, Dubrovniku i na Plitvicama ( vila Izvor ), bivšu političku školu u Kumrovcu, Muzil u Puli, Hotel Iž u Zadru, Češku Vilu na Visu, Duilovo u Splitu, Kovčanje na Malom Lošinju, Željezaru Sisak, Goli otok, rezidencijalni objekt u Zagrebu, data centar Deanovec i Vjesnik u Zagrebu. Popis nekretnina…""

http://www.duudi.hr/akcija-projekti-100-iskazite-interes-za-drzavnom-imovinom/

Pozdrav

majstori! [emo_zloban]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Ne znam gdje bih pa ću tu. Trenutno jedna od važnijih stvari za globalno tržište:
http://www.banka.hr/komentari-i-analize/ne-placi-za-mnom-argentino-vol-2?utm_source=nlodabrano&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter

halfte trinken, halfte Šarcu geben

prometi su ovog ljeta u odnosu na proslo I pretproslo ljeto ipak veci sto je neuobicajeno jer je ljeto mort sezona na zse (doslovno),rekao bih “nesto se dogadja”, dali (dugo ocekivana) promjena trenda ili samo “dead cat bounce”?Ne znam ali mislim da je ispred nas jos interesantnija jesen.Mozda nije los trenutak za one koji stoje sa strane da umoce prstic ili dva u ovu nasu mocvaricu a za one unutra da dodaju jos koji chip na stol.Vrijeme ce reci.Nije nagovor na K/P samo glasno razmisljanje.[emo_palacg]


Ne znam gdje bih pa ću tu. Trenutno jedna od važnijih stvari za globalno tržište:
http://www.banka.hr/komentari-i-analize/ne-placi-za-mnom-argentino-vol-2?utm_source=nlodabrano&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter

Unatoč najgorem burzovnom tjednu, još nema mjesta panici


[emo_naivan]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

New Report

Close