Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo crobexa na 1800!! [emo_palacg]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

crobi kad ide može 2-300 poena u cugu.

who dares, wins


crobi kad ide može 2-300 poena u cugu.

Trinaest dana rasta crobexa.Povijesni rekord.Super.
Poslije sretne trinaestice slijedi četnaestica.Sve je moguće,ali mala korekcija
moguća ali i pump and damp isto moguće.
Mirovinci su gospodari crobija.Oni vedre i oblače!!!!!!


Trinaest dana rasta crobexa.Povijesni rekord.Super.
Poslije sretne trinaestice slijedi četnaestica.Sve je moguće,ali mala korekcija
moguća ali i pump and damp isto moguće.
Mirovinci su gospodari crobija.Oni vedre i oblače!!!!!!

‘Peti mirovinac’ ušao na tržište i lansirao CROBEX

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Danas je, prije svega, dan koji je obilježen preuzimanjem Mercatora od strane Agrokora pa je red da čestitamo Agrokoru, ipak to nije mala stvar !

Malo vijesti s tim u vezi:

10 činjenica o Agrokoru koje možda niste znali

http://www.banka.hr/hrvatska/sluzbeno-mercator-prodan-agrokoru?utm_source=nl_260614&utm_medium=email&utm_campaign=newsletter

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Konzorcij prodavatelja Mercatora i koncern Agrokor potvrdili su u četvrtak da su ispunjeni svi uvjeti za zaključenje transakcije prodaje većinskog paketa dionica slovenskog trgovačkog lanca najvećem hrvatskom koncernu, a prema najavama prodavatelja, ugovor bi trebao biti potpisan u petak.

Ljudi moji mislim da mi nismo ni svjesni koliko je značajna ova transakcija za sve nas. Sve se može kad se hoće. Pola Slovenije drže hrvatske firme.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Šteka još kome PBZ Investor?

ovo graniči sa ludosti da nikog u državi nije briga za ovaj višegodišnji kriminal na ZSE


Ljudi moji mislim da mi nismo ni svjesni koliko je značajna ova transakcija za sve nas. Sve se može kad se hoće. Pola Slovenije drže hrvatske firme.

divan je to osjećaj [emo_palacg]

moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!!

E ovo im je pametno. Konačno ćemo vidjeti koliko zapravo ima relativno aktivnih naloga, iako je po meni i rok od 365 dana predug (90 dana sasvim dovoljno):

“Dana 15.09.2014. na snagu će stupiti dio Pravila Zagrebačke burze kojim se određuje maksimalno trajanje naloga od 365 dana, umjesto dosadašnjih 1.500 dana.

Posljedično, svi nalozi koji u tom trenutku budu stariji od 365 dana, bit će uklonjeni iz sustava burze pa posljedično i opozvani iz knjige naloga Agram brokera d.d.
Daljnjim protekom vremena, doći će do automatskog opoziva svih naloga koji
na bilo koji trgovinski dan budu stariji od 365 dana.”

halfte trinken, halfte Šarcu geben

ovo netko danas sam trguje ?[emo_zacudjen][emo_smijesak]

New Report

Close