Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće ni Vujčić u brod koji tone
http://www.vecernji.hr/hrvatska/bez-komentara-o-rekonstrukciji-bit-cemo-pametniji-nakon-sjednice-944118

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

Koliko god mi šutjeli o tome trendovi se okreću, a burza je ta koja prva reagira!

Volim kada krene igra: najbrži prst!

Ako tko može pomoći bio bih zahvalan.

Radi se o branitelju koji je dobio dionice od države. Konkretno Belje, HUPZ i RIZO. Obzirom da su im dodijeljivali po nominalnoj vrijednosti koja je u ovom slučaju veća od tržišne (osim za HUPZ) lik me uvjerava kako će mu država ponuditi otkup po nominali jer on ima na to pravo!

Onda smo se okladili po 100 eura, pa me sad zanima tko je dobio okladu?

Ti bi dobio okladu, jer mu drzava nece nikakav otkup ponuditi..sto ce drzavi dionice BLJEa, pa oni ih prodaju i dijele , a ne da bi ih kupovali..Da su mu mislili dati pare onda bi mu odma dlai pare, a ne prvo dali dionice, pa onda otkupljivali nazad iste.

Sto se nominale tice, ona se smanji na koji god iznos Todoric zeli jednim potezom pera…BLJE je strahovito zaduzeno, Toda u svakom trenutku moze napraviti pojednostavljeno smanjivanje temeljnog kapitala, swapati dept u equity i zeznut male dionicare..Navodno BLJEu dolazi veliki kredit na naplatu u 2015godini, to ce biti jedna od prilika za todu da to napravi..neka tvoj kolega pogleda i slucajeve DDJH , a pogotovo PTKM pa da vidi kako jednim potezom pera nominala s 270 pada na 170 pa odma na 30kn u roku manjem od 12mj.

Inace ovakvim potezima drzava vara branitelje..Dijele im dionice kao zamjenu za odredene dugove, i priznaju im dionice po nominali, odnsono jedna dionica BLJEa koju dodjele braniteljima racunaju kao da su time rijesili 100kn duga prema tom branitelju sto je pljacka posto je na burzi cijena 39kn..Pitaj frenda branitelja ako ima kakv porezni dug prema RH neka im posalje pismo i kaze “oprostite ja nemam trenutno gotovine, no evo imam dionice BLJEa nominalne vrijednosti 100kn, pa ako bi vam mogoa njima platiti s racunanjem cijene po nominali naravno”…neka javi sto ce mu porezna uprava odgovoriti 🙂

...

http://www.business.hr/burza/moguca-konsolidacija-crobexa-nakon-sedam-dana-rasta

[b]moderatori na forumu provode političku CENZURU, uvode verbalni delikt te krše slobodu govora zajamčenu Ustavom jer brišu forumaške nickove i poruke s čijim se političkim stavovima ne slažu !!![/b]


Navodno BLJEu dolazi veliki kredit na naplatu u 2015godini, to ce biti jedna od prilika za todu da to napravi.

Vec je taj kredit dosao na naplatu pa je eto ‘reprogramiran’. Al’ da ima puno opcija – ima.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

sa inom je crobex lansiran na nekih 2100 bodova a sa svim drugim dionicama vraćen natrag na1600 bod strašna manipulacija i dan danas a sve na štetu malih ulagača a organizacija hanfa slijepci podobni a svi su kao i sanader veleizdajnici

nastavak lakrdije i manipulacije na zse sa inom crobex iz minusa u plus sa dionicom ine

a taj koji to rade RADE SA NAŠIM PARAMA

Izgleda da i 11. dan u nizu će Crobex rasti. Neki još uvijek sa strane čekaju.

ako je 10 dana rasta za redom bilo 2007. kad je bilo 11 dana?

who dares, wins


hoće li biti ovdje selinmejanja i goavejanja ili obrnuto baš. nešto se sprema ovdje čini mi se.

Ništa od selinmejanja… ipak se spremalo nešto. To nešto je rast a nažalost ja zgrčem pare van burze ali na teži način… ipak sa ARNT-R-A osjetio taj rast ali na drugim dijonicama zbog nemogućnosti praćenja nisam se iskazao. U svakom slučaju fini rast.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

izgleda da će crobex i danas završiti u plusu, to je već niz kakav nemaju ni švabe [emo_plazi]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close