Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pitanje: ovo pojavljivanje većih naloga koji se iste sekunde pokupe kao na zabi danas – jel to legalno? te dogovorene transakcije u kojima drugi ne mogu sudjelovati?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

možeš sudjelovati.. postavi se za lipu više i budi brz…

ako su oni brži od tebe – što ćeš [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti

Na ADPL nestala ona 3 naloga sa po 2000+ komada s prodaje. Jel to bilo strasilo ili kaj?


Na ADPL nestala ona 3 naloga sa po 2000+ komada s prodaje. Jel to bilo strasilo ili kaj?

Možda su jučer htjeli prodati, a danas više ne.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

JANAF – B L O K A D A .
Već mi postalo neobično, da ništa iz portfelja nejde u blokadu.
Dušebrižnici?[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ingra samo što ne padne, panika?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


JANAF – B L O K A D A . Već mi postalo neobično, da ništa iz portfelja nejde u blokadu. Dušebrižnici?[smiley1]

kolega iskrene čestitke [smiley2]…morat ćemo otvoriti novi topik “Plavi pick”…da nam kolege N. C. i slićni nešto napokon zarade…

na BZJK se vidi kupnja po 107, a na IMVZ po 490…to je stvarno jako plitko…


Ingra samo što ne padne, panika?

Kaj nisi ti plavi sve do nedavno drukal za Ingru i ljude nagovaraj na kupnju? Niš mi više ni jasno.


plavi: ” Ingra samo što ne padne, panika? ” Kaj nisi ti plavi sve do nedavno drukal za Ingru i ljude nagovaraj na kupnju? Niš mi više ni jasno.

Nikada ja kolega nisam nikoga nagovarao na kupnju ili prodaju nećega, varate se.
Čak niti na konkretne upite.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


plavi: ” JANAF – B L O K A D A . Već mi postalo neobično, da ništa iz portfelja nejde u blokadu. Dušebrižnici?[smiley1] ” kolega iskrene čestitke [smiley2]…morat ćemo otvoriti novi topik “Plavi pick”…da nam kolege N. C. i slićni nešto napokon zarade… na BZJK se vidi kupnja po 107, a na IMVZ po 490…to je stvarno jako plitko…

Zadovoljio bih se i sa IPO-om Dinama.
Nakon toga , ne moram više nikada pisati čak.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Zadovoljio bih se i sa IPO-om Dinama.
Nakon toga , ne moram više nikada pisati čak.
[smiley2]

VJERUJ NEMA ŽIVOTA BEZ DINAMA,
DAO BIH MILIJARDU DOLARA,
ZA JEDAN SEKUND DINAMOVOG IPO-A…
OOOOO,O…

No respect

[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close