Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma da , fuj ina gore da se ernet što manje osjeti

pepe7

hoće li biti ovdje selinmejanja i goavejanja ili obrnuto baš. nešto se sprema ovdje čini mi se.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Izgleda da strani ulaze.dionice sa največim MCAP pa čak i sa P/E većin od 10
postaju mete.ERNT i HT u prvom redu kao dividendne dionice.Za ovu ustajalu baru
malo svježe kapitala je dobra vijest.
Na trulom zapada ima jeftinih kredita,novca kao u priči pa Hrvatska kao članica
EU i ne predstavlja toliki rizik za ulaganje kao Bosna i Srbija.
Odličan razvoj situacije.Najprije kreću lideri i generali ,a za njim će se lagano
priključiti i vojska,Dakle,možemo očekivati rast indeksa,rast cjelokupne tržišne
kapitalizacije cijele ZSE.

Med i mlijeko teče,a i teći će na ZSE.

Evo čak i građevinska zadruga INGRA reagira jer je tu jak sindikat,tekstilna zadruga Varteks i ne baš,
poljoprivredna zadruga Belje isto tone.

Bit će bolje!!!!!!

Ima nešto dobrih vijesti, zato burza raste.

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/ovo-je-dobra-viejst-no-pred-nama-je-dug-put/
http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/makroekonomija-potrosnja-porasla-drugi-mjesec-zaredom/

The word God is for me nothing more than the expression and product of human naivete. The Bible is a collection of honorable, but still purely primitive legend which are nevertheless pretty childish.

evo danas vidljivo kako se brane investicije, normalno fondovi koji jedini imaju para, nema veze koliko što vriijedi brani se ono sto se ima več u portfeljima

pepe7

Zanimljiva situacija na RIVP

da, tomo, točno. ali pitanje je kako dugo?

Čujem da će Agrokor uskoro na IPO, AGK-R-A i to možda 75% ……
Ustvari, ako prođe Mercator ide sigurno, London i ZSE.

Međutim brinu me akviziciji Agrokora. Nakon svake njihove akvizicije hrana u RH poskupi točno za visinu kamata agrokorovih akvizicija.

danas je crobex na skoro +1% ?!?!
danima rastemo, izgleda da nema ništa od ljetne letargije i godišnjih odmora? hoće li crobex ovako do 2000 bodova??? [emo_novac]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

mediski zavjet šutnje o zse nevidjen u normalnom Svijetu al pošto je ovo TK u HRVATSKOJ to je sasvim normalno
velika pljčka je u tišini odradjena veliim djelom preko zse al još nije došao kraj toj pljački naravno malih ulagača

Netreba zaboraviti da je Dinko.N. kum s premijerom, ovaj danas i posljednjih dana promet na TK napravili su fondovi, nepitajući za cjenu….i izlaganje naloga na kupnju, INA, ADPL, ATLANTIC, LEDO….

Samo naprijed…:)

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://shop.banka.hr/MZBadmin/Newsletter/NL4/tabid/115/Default.aspx
[emo_zacudjen]

možete mi brisati nick, ali ne možete obrisati istinu u raskrinkavanju forumskih drukera i navlakača!

New Report

Close