Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tebi ide preokret vec 4 godine..[emo_palacd]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


tebi ide preokret vec 4 godine..[emo_palacd]

pokazi kolegi Lojtrici svoj score na ingri [emo_smijeh] [emo_smijeh] [emo_smijeh]

free flow information


tebi ide preokret vec 4 godine..[emo_palacd]

Ispravak: 6,5 godina. Jednom ću biti u pravu a to vrijeme je jaaaaaaaaaaaaaako blizu. Pitanje je dana. Još će ove godine biti buy in may.



tebi ide preokret vec 4 godine..[emo_palacd]

Ispravak: 6,5 godina. Jednom ću biti u pravu a to vrijeme je jaaaaaaaaaaaaaako blizu. Pitanje je dana. Još će ove godine biti buy in may.
[/quote]samo imaj na umu da minus od 50% treba 100% za vratit na nulu..da ne spominjem i vece minuse

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

http://www.index.hr/vijesti/clanak/hrvatska-medju-najgorima-po-konkurentnosti-losija-jedino-venezuela/748859.aspx

ides [emo_palacd][emo_zacudjen]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

2 najveće nepoznanice od 2004.g. otkad sam na burzi su mi danas: tko prodaje dlkv i tko kupuje vpik?

Očito kolega Lojtra ne poznaje današnju situaciju Belja u odnosu na raniju. Danas se proizvodi sve manje vrsta proizvoda niže faze obrade “finije faze” i pakovanje se rade drugdje. Neke proizvodne i uslužne jedinice su ukinute. To je nekakva “specijalizacija” samo za čega ? Gubitak i kreditna zaduženja rastu. Za njega je to normalni razvoj, koji treba izazvati rast cijene dionice. Bez obzira na ulaganja, mislim da je i sadašnja vrijednost dionice na burzi previsoka.




tebi ide preokret vec 4 godine..[emo_palacd]

Ispravak: 6,5 godina. Jednom ću biti u pravu a to vrijeme je jaaaaaaaaaaaaaako blizu. Pitanje je dana. Još će ove godine biti buy in may.
[/quote]samo imaj na umu da minus od 50% treba 100% za vratit na nulu..da ne spominjem i vece minuse
[/quote]

Zato postoji dokup, da si smanjiš ulaz!

imam neki filing da se gospodin rješava dionica.

使用を信頼し、あなた自身の能力の


imam neki filing da se gospodin rješava dionica.

kojih? jel misliš na g.B.N.?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

Ne piše nam se dobro:

http://www.jutarnji.hr/bankrot-proracuna-2014–vise-se-ne-moze-izbjeci/1194098/






spustit trziste barem 20% nize pa cemo mozda trgovati, ovako [emo_ooooo]

a što samo 20%? što ne bi spustili 90%, još bi se bolje trgovalo.
[/quote]

Bi ali ti bi onda popusila dosta autica kojima se hvalis [emo_smijesak]
[/quote]

da niste vi nešto malčice pobrkali? nisam shvatila ovo s auticima 🙂
[/quote]

Pazi sto zelis da to i ne dobijes – wanna be [emo_namigusa]

[/quote]

onda, zar nismo upozorili na vrijeme [emo_zloban]

free flow information

New Report

Close