Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel`se to meni čini ili upravo vidimo na djelu kako sve (polako, ali sigurno) počinje pucati po šavovima ??

Krenulo prvo na “Barceloni”, a i gradjevinarima čija je sudbina vrlo neizvjesna….

Zakašnjela reakcija na kritično stanje vani, ili samo odraz stvarnog stanja kod kuće koje konačno dolazi na naplatu?

Bogami ovo ne izgleda dobro,,,uništili su sve što se uništit dade u državi Apsurdistan


Jel`se to meni čini ili upravo vidimo na djelu kako sve (polako, ali sigurno) počinje pucati po šavovima ??

Krenulo prvo na "Barceloni", a i gradjevinarima čija je sudbina vrlo neizvjesna….

Zakašnjela reakcija na kritično stanje vani, ili samo odraz stvarnog stanja kod kuće koje konačno dolazi na naplatu?

krenulo se bjezati tamo di ima jos kakve takve kupnje ..sad se tuce po ostatku ..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Već netko vrijeme igra samo cash pozicija, barem meni.

Mozda je to previše ziheraški, ali uvijek mi je draze birati propusteni prinos (koliko god velik bio), nego R&B i zakašnjelu realizicija gubitka, posebno u ovako neizvjesnog situaciji vani, kao što je sada.


Već netko vrijeme igra samo cash pozicija, barem meni.

Mozda je to previše ziheraški, ali uvijek mi je draze birati propusteni prinos (koliko god velik bio), nego R&B i zakašnjelu realizicija gubitka, posebno u ovako neizvjesnog situaciji vani, kao što je sada.



Jel`se to meni čini ili upravo vidimo na djelu kako sve (polako, ali sigurno) počinje pucati po šavovima ??

Krenulo prvo na "Barceloni", a i gradjevinarima čija je sudbina vrlo neizvjesna….

Zakašnjela reakcija na kritično stanje vani, ili samo odraz stvarnog stanja kod kuće koje konačno dolazi na naplatu?

krenulo se bjezati tamo di ima jos kakve takve kupnje ..sad se tuce po ostatku ..
[/quote]

kad se ovo počne pojavljivati, to vam znači da je vrijeme za shopping… kupuje se kad drugi bježe. samo čini mi se da je još uvijek premalo ovakvih kao ovi koje citiram. kad ih bude još malo više, onda krenuti u shopping. naravno, vrlo selektivno (tvrtke koje podižu dobit, kojima prihod raste…)

kupit mozes svega koliko god hoces…prodajne kolicine ne fali [emo_namigusa]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ponedjeljak a rasprodaja ? bit će ovo Veliki tjedan

O kakvom padu vani govorite, kakve su to gluposti? Čini mi se da su svi na ovom forumu ( i ZSE) Ingromani. Samo strpljivi će biti nagrađeni a trejderi će ostai kratkih rukava.


O kakvom padu vani govorite, kakve su to gluposti? Čini mi se da su svi na ovom forumu ( i ZSE) Ingromani. Samo strpljivi će biti nagrađeni a trejderi će ostai kratkih rukava.
ostao si ti kratak odavno sa svojom strpljivoscu…

HT-KORF izmjenjuju cijene + – par kn ,samo iz jedne u drugu prebacivanje [emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

spustit trziste barem 20% nize pa cemo mozda trgovati, ovako [emo_ooooo]

free flow information

danas smo skraćeno do 13.00 ?

pepe7

bolje da je neradan dan,
baš je lijepo vani…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

New Report

Close